Maximilian Wöber
Austria
Leeds United
Jersey sayı :
39
Mövqe :
D
Ayaq :
Sol
Müqavilə başa çatır :
30 Jun 2027
PLAYER INFO
Boy (sm)
188
Çəki (kq)
84
04 Feb 1998
28
İctimai vəziyyət
3.0M
Xülasə
DC
DL
Üstün cəhətləri
BilinməyənTopu tutma
Zəif cəhətləri
Səhvə meyllilikİntizam
Statistika
2026
Komandalar
Liqalar
Xazar
Start
Qollar
Məhsuldar ötürmələr
Sarı kartlar
Qırmızı kartlar
25/26
Komandalar
Liqalar
Xazar
Start
Qollar
Məhsuldar ötürmələr
Sarı kartlar
Qırmızı kartlar
24/25
Komandalar
Liqalar
Xazar
Start
Qollar
Məhsuldar ötürmələr
Sarı kartlar
Qırmızı kartlar
2024
Komandalar
Liqalar
Xazar
Start
Qollar
Məhsuldar ötürmələr
Sarı kartlar
Qırmızı kartlar
23/24
Komandalar
Liqalar
Xazar
Start
Qollar
Məhsuldar ötürmələr
Sarı kartlar
Qırmızı kartlar
2023
Komandalar
Liqalar
Xazar
Start
Qollar
Məhsuldar ötürmələr
Sarı kartlar
Qırmızı kartlar
22/23
Komandalar
Liqalar
Xazar
Start
Qollar
Məhsuldar ötürmələr
Sarı kartlar
Qırmızı kartlar
2022
Komandalar
Liqalar
Xazar
Start
Qollar
Məhsuldar ötürmələr
Sarı kartlar
Qırmızı kartlar
21/22
Komandalar
Liqalar
Xazar
Start
Qollar
Məhsuldar ötürmələr
Sarı kartlar
Qırmızı kartlar
2021
Komandalar
Liqalar
Xazar
Start
Qollar
Məhsuldar ötürmələr
Sarı kartlar
Qırmızı kartlar
20/21
Komandalar
Liqalar
Xazar
Start
Qollar
Məhsuldar ötürmələr
Sarı kartlar
Qırmızı kartlar
19/20
Komandalar
Liqalar
Xazar
Start
Qollar
Məhsuldar ötürmələr
Sarı kartlar
Qırmızı kartlar
2020
Komandalar
Liqalar
Xazar
Start
Qollar
Məhsuldar ötürmələr
Sarı kartlar
Qırmızı kartlar
2019
Komandalar
Liqalar
Xazar
Start
Qollar
Məhsuldar ötürmələr
Sarı kartlar
Qırmızı kartlar
18/19
Komandalar
Liqalar
Xazar
Start
Qollar
Məhsuldar ötürmələr
Sarı kartlar
Qırmızı kartlar
17/18
Komandalar
Liqalar
Xazar
Start
Qollar
Məhsuldar ötürmələr
Sarı kartlar
Qırmızı kartlar
2018
Komandalar
Liqalar
Xazar
Start
Qollar
Məhsuldar ötürmələr
Sarı kartlar
Qırmızı kartlar
16/17
Komandalar
Liqalar
Xazar
Start
Qollar
Məhsuldar ötürmələr
Sarı kartlar
Qırmızı kartlar
15/16
Komandalar
Liqalar
Xazar
Start
Qollar
Məhsuldar ötürmələr
Sarı kartlar
Qırmızı kartlar
14/15
Komandalar
Liqalar
Xazar
Start
Qollar
Məhsuldar ötürmələr
Sarı kartlar
Qırmızı kartlar
Transfer
30 Jun 2026
İcarənin sonu
03 Jan 2023
Transfer
€ 12.0M
13 Aug 2019
Transfer
€ 10.5M
01 Jul 2019
Transfer
€ 10.5M
30 Jun 2019
İcarənin sonu
16 Jan 2019
İcarə
24 Aug 2017
Transfer
€ 7.5M
01 Jan 2016
İmzalanmış
01 Jul 2015
İmzalanmış
01 Jul 2014
İmzalanmış
01 Jul 2013
İmzalanmış
No data
Maximilian Wöber

Maximilian Wöbernin profil səhifəsi Maximilian Wöbernin iştirak etdiyi bütün oyunlar və müsabiqələri statistika ilə göstərir. Maximilian Wöbernin ən vacib statistikasını, orta oyunçuların qiymətləndirməsi, qollar, köməklər, kartlar və digər əlaqəli məlumatları da AiScore-da göstərilir.

Maximilian Wöber Məlumatlar
AiScore-da Maximilian Wöber üçün oyunçunun dəyəri 3.0Mdir. Leeds United ilə müqaviləsi 30 Jun 2027 tarixinədək davam edir. Maximilian Wöbernin futbol formasının nömrəsi 39dir. Maximilian Wöber 28 yaşındadır, doğum günü 1998/02/04 UTC-dir, və o 188 sm boyunda və 84 kq çəkdir. Maximilian Wöber Sol ayaq ilə oynamayı üstünlük verir.

Maximilian Wöber Transfer Tarixi və Transfer Haqqı
2026/06/29 UTC, SV Werder Bremen-dən Leeds United-ə, - transfer haqqı.
2025/07/03 UTC, Leeds United-dən SV Werder Bremen-ə, - transfer haqqı.
2024/06/29 UTC, Borussia Monchengladbach-dən Leeds United-ə, - transfer haqqı.
2023/07/30 UTC, Leeds United-dən Borussia Monchengladbach-ə, € 0.5M transfer haqqı.
2023/01/02 UTC, Red Bull Salzburg-dən Leeds United-ə, € 12.0M transfer haqqı.
2019/08/12 UTC, Sevilla FC-dən Red Bull Salzburg-ə, € 10.5M transfer haqqı.
2019/06/30 UTC, AFC Ajax-dən Sevilla FC-ə, € 10.5M transfer haqqı.
2019/06/29 UTC, Sevilla FC-dən AFC Ajax-ə, - transfer haqqı.
2019/01/15 UTC, AFC Ajax-dən Sevilla FC-ə, - transfer haqqı.
2017/08/23 UTC, Rapid Wien-dən AFC Ajax-ə, € 7.5M transfer haqqı.
2015/12/31 UTC, SK Rapid II-dən Rapid Wien-ə, - transfer haqqı.
2015/06/30 UTC, Rapid Wien U18-dən SK Rapid II-ə, - transfer haqqı.
2014/06/30 UTC, Rapid Wien U16-dən Rapid Wien U18-ə, - transfer haqqı.
2013/06/30 UTC, Rapid Wien U15-dən Rapid Wien U16-ə, - transfer haqqı.
2012/06/30 UTC, SK Rapid Wien Youth-dən Rapid Wien U15-ə, - transfer haqqı.
2010/02/28 UTC, Wiener SC Youth-dən SK Rapid Wien Youth-ə, - transfer haqqı.
2007/06/30 UTC, SZ Marswiese Youth-dən Wiener SC Youth-ə, - transfer haqqı.

AiScore football live score, iPhone və iPad tətbiqi kimi, Google Play-də Android tətbiqi və Windows telefon tətbiqi kimi mövcuddur. "AiScore" axtarışı ilə müxtəlif dillərdə bütün mağazalarda AiScore-u tapa bilərsiniz. AiScore tətbiqini quraşdırın və bütün Maximilian Wöber oyunlarını mobil cihazınızda canlı izləyin!