Diogo Costa
Portugal
FC Porto
Jersey sayı :
99
Mövqe :
G
Ayaq :
Sağ
Müqavilə başa çatır :
30 Jun 2030
PLAYER INFO
Boy (sm)
186
Çəki (kq)
81
19 Sep 1999
26
İctimai vəziyyət
€ 40.0M
Xülasə
GK
Üstün cəhətləri
on bir metrə qurtarışıQapıçı qaçışı
Zəif cəhətləri
Yüksəkdə top tutma
Matçlar
Liqalar
Matç
Xazar
Qollar
Məhsuldar ötürmələr
Hesab
Statistika
2026
Komandalar
Liqalar
Xazar
Start
Qollar
Məhsuldar ötürmələr
Sarı kartlar
Qırmızı kartlar
25/26
Komandalar
Liqalar
Xazar
Start
Qollar
Məhsuldar ötürmələr
Sarı kartlar
Qırmızı kartlar
24/25
Komandalar
Liqalar
Xazar
Start
Qollar
Məhsuldar ötürmələr
Sarı kartlar
Qırmızı kartlar
2024
Komandalar
Liqalar
Xazar
Start
Qollar
Məhsuldar ötürmələr
Sarı kartlar
Qırmızı kartlar
23/24
Komandalar
Liqalar
Xazar
Start
Qollar
Məhsuldar ötürmələr
Sarı kartlar
Qırmızı kartlar
2023
Komandalar
Liqalar
Xazar
Start
Qollar
Məhsuldar ötürmələr
Sarı kartlar
Qırmızı kartlar
22/23
Komandalar
Liqalar
Xazar
Start
Qollar
Məhsuldar ötürmələr
Sarı kartlar
Qırmızı kartlar
2022
Komandalar
Liqalar
Xazar
Start
Qollar
Məhsuldar ötürmələr
Sarı kartlar
Qırmızı kartlar
21/22
Komandalar
Liqalar
Xazar
Start
Qollar
Məhsuldar ötürmələr
Sarı kartlar
Qırmızı kartlar
2021
Komandalar
Liqalar
Xazar
Start
Qollar
Məhsuldar ötürmələr
Sarı kartlar
Qırmızı kartlar
20/21
Komandalar
Liqalar
Xazar
Start
Qollar
Məhsuldar ötürmələr
Sarı kartlar
Qırmızı kartlar
19/20
Komandalar
Liqalar
Xazar
Start
Qollar
Məhsuldar ötürmələr
Sarı kartlar
Qırmızı kartlar
18/19
Komandalar
Liqalar
Xazar
Start
Qollar
Məhsuldar ötürmələr
Sarı kartlar
Qırmızı kartlar
2019
Komandalar
Liqalar
Xazar
Start
Qollar
Məhsuldar ötürmələr
Sarı kartlar
Qırmızı kartlar
17/18
Komandalar
Liqalar
Xazar
Start
Qollar
Məhsuldar ötürmələr
Sarı kartlar
Qırmızı kartlar
2018
Komandalar
Liqalar
Xazar
Start
Qollar
Məhsuldar ötürmələr
Sarı kartlar
Qırmızı kartlar
16/17
Komandalar
Liqalar
Xazar
Start
Qollar
Məhsuldar ötürmələr
Sarı kartlar
Qırmızı kartlar
2017
Komandalar
Liqalar
Xazar
Start
Qollar
Məhsuldar ötürmələr
Sarı kartlar
Qırmızı kartlar
2016
Komandalar
Liqalar
Xazar
Start
Qollar
Məhsuldar ötürmələr
Sarı kartlar
Qırmızı kartlar
15/16
Komandalar
Liqalar
Xazar
Start
Qollar
Məhsuldar ötürmələr
Sarı kartlar
Qırmızı kartlar
2015
Komandalar
Liqalar
Xazar
Start
Qollar
Məhsuldar ötürmələr
Sarı kartlar
Qırmızı kartlar
2014
Komandalar
Liqalar
Xazar
Start
Qollar
Məhsuldar ötürmələr
Sarı kartlar
Qırmızı kartlar
Transfer
01 Jul 2019
İmzalanmış
01 Jul 2016
İmzalanmış
01 Jul 2015
İmzalanmış
01 Jul 2014
İmzalanmış
01 Jul 2012
İmzalanmış
No data
Diogo Costa

Diogo Costanin profil səhifəsi Diogo Costanin iştirak etdiyi bütün oyunlar və müsabiqələri statistika ilə göstərir. Diogo Costanin ən vacib statistikasını, orta oyunçuların qiymətləndirməsi, qollar, köməklər, kartlar və digər əlaqəli məlumatları da AiScore-da göstərilir.

Diogo Costa Məlumatlar
AiScore-da Diogo Costa üçün oyunçunun dəyəri € 40.0Mdir. FC Porto ilə müqaviləsi 30 Jun 2030 tarixinədək davam edir. Diogo Costanin futbol formasının nömrəsi 99dir. Diogo Costa 26 yaşındadır, doğum günü 1999/09/19 UTC-dir, və o 186 sm boyunda və 81 kq çəkdir. Diogo Costa Sağ ayaq ilə oynamayı üstünlük verir.

Diogo Costa Transfer Tarixi və Transfer Haqqı
2019/06/30 UTC, Porto B-dən FC Porto-ə, - transfer haqqı.
2016/06/30 UTC, FC Porto U19-dən Porto B-ə, - transfer haqqı.
2015/06/30 UTC, Porto Sad U17-dən FC Porto U19-ə, - transfer haqqı.
2014/06/30 UTC, FC Porto U15-dən Porto Sad U17-ə, - transfer haqqı.
2012/06/30 UTC, FC Porto Youth-dən FC Porto U15-ə, - transfer haqqı.

AiScore football live score, iPhone və iPad tətbiqi kimi, Google Play-də Android tətbiqi və Windows telefon tətbiqi kimi mövcuddur. "AiScore" axtarışı ilə müxtəlif dillərdə bütün mağazalarda AiScore-u tapa bilərsiniz. AiScore tətbiqini quraşdırın və bütün Diogo Costa oyunlarını mobil cihazınızda canlı izləyin!