KR Reykjavik
Iceland
2026 PREM STATS
Oyunçuların sayı
25
Xarici oyunçular
5
Orta yaş
24.8
Ümumi bazar dəyəri
€ 2.645M
KR Reykjavik Matçlar 2026
Əvvəlki
Jul 2026
Növbəti
03 Jul 01:00
Iceland Besta-deild karla Thor Akureyri KR Reykjavik
13 Jul 02:00
Iceland Besta-deild karla KR Reykjavik IBV Vestmannaeyjar
20 Jul 00:00
Iceland Besta-deild karla KR Reykjavik Stjarnan Gardabaer
KR Reykjavik Statistika 2026
 
Xazar
Qollar
Orta shot
İntizam
Sahiblik%
Keçir sayı%
Iceland Besta-deild karla
14
48
21
25
1
59.9
0.0
Iceland League Cup
7
24
0
7
2
56.3
0
Icelandic Cup
2
5
0
2
0
51.0
0
Cəmi / Orta :
24
20.5
5.3
9.0 0.8
57.3
0.0
Son oyun lineup
Thor Akureyri 3 : 3 KR Reykjavik 03 Jul 01:00
Formalaşma: 3-1-4-2
Iceland Besta-deild karla Turnir cədvəli 2026
Iceland Besta-deild karla
# Komandalar  
P
W
D
L
Qollar
Xallar
14
13
1
0
48
40
14
9
2
3
48
29
12
8
2
2
31
26
13
6
4
3
32
22
14
6
1
7
24
19
KR Reykjavik Əsas oyunçular 2026
Iceland Besta-deild karla
Qollar
Məhsuldar ötürmələr
#
Oyunçular
Matçlar
Qollar(PK)
Məqsəd paylanması
qol vuruldu
48
10
6
6
7
8
11
qəbul edildi
34
8
2
5
6
5
8
00‘ 15‘ 30‘ 45‘ 60‘ 75‘ 90‘
*Iceland Besta-deild karla Məqsəd paylanması 14 Matçlar
Komanda haqqında məlumat
Ci ildə təsis edilib
1899
Oyunçuların sayı
25
5
Xarici oyunçular
6
Yerli oyunçular
Stadion
Stadion
KR-Völlur
Azarkeş tutumu
3333
Şəhər
Reykjavik,Iceland
Haqqında KR Reykjavik

KR Reykjavik live score, cədvəl, oyun nəticələri və son cədvəllər. KR Reykjavik əvvəlki oyunu 2026/07/02 UTC tarixində Iceland Besta-deild karla Thor Akureyri ilə oldu, oyun nəticəsi 3:3 oldu.

KR Reykjavik növbəti oyununu Iceland Besta-deild karla IBV Vestmannaeyjar ilə 2026/07/12 UTC tarixində keçirəcəkdir. Oyun başladığında, KR Reykjavik vs IBV Vestmannaeyjar live score, H2H, cədvəllər, dəqiqədən dəqiqəyə yenilənən canlı nəticələri və oyun statistikasını izləyə biləcəksiniz.

KR Reykjavik Son Oyunun Komandası
KR Reykjavik son oyunun formaları: 3-1-4-2
Hücumcular: Aron Sigurðarson,Luke rae,Eidur Gauti Saebjornsson,Stefan Arni Geirsson,Gudmundur Andri Tryggvason,
Orta sahə oyunçuları: Arnór Traustason,Alexander Rafn Pálmason,amin cosic,Hrafn Tómasson,breki sigurdur karason,Orri Hrafn Kjartansson,Aron Thordur Albertsson,Alexander Helgi Sigurdarson,gabriel eyjolfsson,Galdur Gudmundsson,
Müdafiəçilər: Michael Akoto,Astbjorn Thordarson,Finnur Palmason,Gyrdir Hrafn Gudbrandsson,Hjalti Sigurdsson,Birgir Steinn Styrmisson,Jón Ernir Ragnarsson,
Qapıçılar: Snaer Halldor Georgsson,Arnar Freyr Ólafsson,Sigurpáll Sören Ingólfsson

KR Reykjavik Ən Çox Qol Vuranlar 2026
Aron Sigurðarson, 14 oyunda, 12(2) qol
Luke rae, 14 oyunda, 6 qol
Eidur Gauti Saebjornsson, 14 oyunda, 6 qol
Arnór Traustason, 12 oyunda, 4 qol
amin cosic, 14 oyunda, 4(1) qol
Stefan Arni Geirsson, 12 oyunda, 3 qol
Astbjorn Thordarson, 10 oyunda, 3 qol
gabriel eyjolfsson, 14 oyunda, 2 qol
Galdur Gudmundsson, 10 oyunda, 2 qol
breki sigurdur karason, 11 oyunda, 2 qol

KR Reykjavik Ən Çox Asist Edənlər 2026
Luke rae, 14 oyunda, 7 kömək
Aron Sigurðarson, 14 oyunda, 6 kömək
gabriel eyjolfsson, 14 oyunda, 4 kömək
Orri Hrafn Kjartansson, 14 oyunda, 3 kömək
Eidur Gauti Saebjornsson, 14 oyunda, 3 kömək
Arnór Traustason, 12 oyunda, 3 kömək
Stefan Arni Geirsson, 12 oyunda, 2 kömək
Hrafn Tómasson, 14 oyunda, 1 kömək
amin cosic, 14 oyunda, 1 kömək
Finnur Palmason, 13 oyunda, 1 kömək

(KR Reykjavik ən çox qol vuranlar / köməkçilər siyahısı hər oyun zamanı canlı olaraq yenilənir)

Squad səhifəsindəki rəqib kadrosundan istənilən oyunçu üzərində klikləyərək, vətəndaşlığı, doğum tarixi, boyu, üstün ayağı, mövqeyi, oyunçu dəyəri, köçürmə tarixi və s. kimi şəxsi məlumatlarını görmək mümkündür. Hər bir oyunçu üçün bütün mübarizələrdəki statistikalar, oynanan və başlanan oyunların ümumiləşdirilmiş sayıları, oynanmış dəqiqələr, qeyd edilmiş qolların sayıları, kartların sayıları və daha bir çox məlumat mövcuddur. AiScore football live score iPhone və iPad tətbiqi kimi, Google Play-də Android tətbiqi kimi və Windows telefon tətbiqi kimi mövcuddur. "AiScore" axtarışı ilə müxtəlif dillərdə bütün mağazalarda bizi tapa bilərsiniz. AiScore tətbiqini quraşdırın və mobil cihazınızda bütün KR Reykjavik oyunlarını canlı izləyin!

Show more