Alloa Athletic
Scotland
26-27 PREM STATS
Oyunçuların sayı
21
Xarici oyunçular
3
Orta yaş
28.1
Ümumi bazar dəyəri
€ 0.05M
Alloa Athletic Matçlar 26-27
Əvvəlki
Aug 2026
Növbəti
01 Aug 22:00
Scottish League One Alloa Athletic East Fife
08 Aug 22:00
Scottish League One Hamilton Academical F.C. Alloa Athletic
12 Aug 02:45
Scottish Bells Challenge Cup Alloa Athletic Stranraer
15 Aug 22:00
Scottish League One Alloa Athletic Montrose
22 Aug 22:00
Scottish League One Queen of South Alloa Athletic
26 Aug 02:45
Scottish Bells Challenge Cup Alloa Athletic Motherwell FC U21
29 Aug 22:00
Scottish League One Alloa Athletic Peterhead
Alloa Athletic Statistika 26-27
 
Xazar
Qollar
Orta shot
İntizam
Sahiblik%
Keçir sayı%
Scottish League One
5
6
10
9
0
54.2
0
Scottish League Cup
4
4
7
6
0
42.5
0
Cəmi / Orta :
12
5.0
6.0
4.3 0.0
48.5
0.0
Son oyun lineup
Alloa Athletic 1 : 1 Peterhead 29 Aug 22:00
Formalaşma: 4-3-3
Scottish League One Turnir cədvəli 26-27
Scottish League One
# Komandalar  
P
W
D
L
Qollar
Xallar
4
4
0
0
10
12
5
2
2
1
6
8
5
2
1
2
9
7
5
2
1
2
4
7
Alloa Athletic Əsas oyunçular 26-27
Scottish League One
Qollar
Məhsuldar ötürmələr
#
Oyunçular
Matçlar
Qollar(PK)
Məqsəd paylanması
qol vuruldu
6
1
0
1
3
1
0
qəbul edildi
2
0
1
0
1
0
0
00‘ 15‘ 30‘ 45‘ 60‘ 75‘ 90‘
*Scottish League One Məqsəd paylanması 5 Matçlar
Komanda haqqında məlumat
Ci ildə təsis edilib
1883
Oyunçuların sayı
21
3
Xarici oyunçular
1
Yerli oyunçular
Stadion
Stadion
Recreation Park
Azarkeş tutumu
3100
Şəhər
Alloa,Scotland
Haqqında Alloa Athletic

Alloa Athletic live score, cədvəl, oyun nəticələri və son cədvəllər. Alloa Athletic əvvəlki oyunu 2026/08/29 UTC tarixində Scottish League One Peterhead ilə oldu, oyun nəticəsi 1:1 oldu.

Alloa Athletic növbəti oyununu Scottish League One Cove Rangers ilə 2026/09/05 UTC tarixində keçirəcəkdir. Oyun başladığında, Cove Rangers vs Alloa Athletic live score, H2H, cədvəllər, dəqiqədən dəqiqəyə yenilənən canlı nəticələri və oyun statistikasını izləyə biləcəksiniz.

Alloa Athletic Son Oyunun Komandası
Alloa Athletic son oyunun formaları: 4-3-3
Hücumcular: Josh Gentles,Grant Gallagher,Josh Walker,brandon forbes,Luke Donnelly,Luke Rankin,
Orta sahə oyunçuları: Ross Maclver,Kurtis Roberts,Steven Hetherington,Stefan Scougall,Cameron O'Donnell,
Müdafiəçilər: Calum Waters,Joseph Mcgrath,Andy Graham,Scott Taggart,David Devine,
Qapıçılar: Neil Parry,Ross Stewart,Lawton Green,Willie Muir

Alloa Athletic Ən Çox Qol Vuranlar 26-27
Kyle Glasgow, 5 oyunda, 2 qol
Josh Walker, 5 oyunda, 1 qol
Luke Rankin, 5 oyunda, 1 qol
Owen Foster, 5 oyunda, 1 qol
Grant Marchant, 5 oyunda, 1 qol
Scott Taggart, 5 oyunda, 0 qol
Ross Stewart, 5 oyunda, 0 qol
David Devine, 5 oyunda, 0 qol
Steven Hetherington, 5 oyunda, 0 qol
Stefan Scougall, 4 oyunda, 0 qol

Alloa Athletic Ən Çox Asist Edənlər 26-27
Kyle Glasgow, 5 oyunda, 2 kömək
Scott Taggart, 5 oyunda, 1 kömək
Josh Walker, 5 oyunda, 0 kömək
Luke Rankin, 5 oyunda, 0 kömək
Ross Stewart, 5 oyunda, 0 kömək
Owen Foster, 5 oyunda, 0 kömək
David Devine, 5 oyunda, 0 kömək
Steven Hetherington, 5 oyunda, 0 kömək
Grant Marchant, 5 oyunda, 0 kömək
Luke Donnelly, 5 oyunda, 0 kömək

(Alloa Athletic ən çox qol vuranlar / köməkçilər siyahısı hər oyun zamanı canlı olaraq yenilənir)

Squad səhifəsindəki rəqib kadrosundan istənilən oyunçu üzərində klikləyərək, vətəndaşlığı, doğum tarixi, boyu, üstün ayağı, mövqeyi, oyunçu dəyəri, köçürmə tarixi və s. kimi şəxsi məlumatlarını görmək mümkündür. Hər bir oyunçu üçün bütün mübarizələrdəki statistikalar, oynanan və başlanan oyunların ümumiləşdirilmiş sayıları, oynanmış dəqiqələr, qeyd edilmiş qolların sayıları, kartların sayıları və daha bir çox məlumat mövcuddur. AiScore football live score iPhone və iPad tətbiqi kimi, Google Play-də Android tətbiqi kimi və Windows telefon tətbiqi kimi mövcuddur. "AiScore" axtarışı ilə müxtəlif dillərdə bütün mağazalarda bizi tapa bilərsiniz. AiScore tətbiqini quraşdırın və mobil cihazınızda bütün Alloa Athletic oyunlarını canlı izləyin!

Show more