San Siro/Giuseppe Meazza
80018
Milan,Italy
На Милан

Милан състезания, график, резултати от мачове и най-новото класиране. Милан предишната игра беше срещу - в Серия А на 2021/05/23 UTC, мачът завърши с резултат 0:2. Милан ще изиграе следващия си мач на - срещу - в Серия А. Когато мачът започне, ще можете да следите резултата на живо от - срещу -, класирането, актуализираните резултати от минута по минута и статистиката на мача.

Милан Подреждане на последния мач
Милан Формации от последно съвпадение: 4-2-3-1
Нападатели: Ребич, Анте,Леао, Рафаел,Диаз, Брахим,Ибрахимович, Златан,Манджукич, Марио,Малдини, Даниел,Riccardo Tonin,Emil·Roback,
Midfilders: Кеси, Франк,Бенасер, Исмаел,Тонали, Сандро,Саелемакерс, Алексис,Кастилехо, Саму,Крунич, Раде,Мейте, Суалихо,Хауге, Йенс,Nikos·Michelis,Andrea Capone,Alessio Brambilla,Giacomo Olzer,Enrico Di Gesu,Antonio Mionić,
Защитници: Ернандес, Тео,Томори, Фикайо,Калабрия, Давиде, Давиде,Романьоли, Алесио,Кяер, Симон,Далот, Диого,Габия, Матео,riccardo oddi,Marco Romano Frigerio,luca stanga,Pierre Kalulu,
Вратари: Донарума, Джанлуиджи,Майнян, Майк,Татарусану, Киприан,Донарума, Антонио,mattia paloschi,Leonardo Moleri,Andreas Jungdal

Бенасер, Исмаел, 21 мачове, 2 Асистенции

(Милан списъкът с най-добрите реализатори / асистенции се актуализира на живо по време на всеки мач)

Можете да кликнете върху който и да е играч от списъка на страницата на отбора и да видите неговата лична информация като националност, дата на раждане, височина, предпочитан крак, позиция, стойност на играча, история на трансферите и др. Има и статистически данни за всеки играч във всички състезания с всички общо изиграни и започнати мачове, изиграни минути, брой отбелязани голове, брой картони и много други. Резултатите от футбола на AiScore са достъпни като приложение за iPhone и iPad, приложение за Android в приложението Google Play и Windows. Можете да ни намерите във всички магазини на различни езици, търсейки „AiScore“. Инсталирайте приложението AiScore и следете всички Милан мачове на живо на мобилния си телефон!