*Първа дивизия Разпределение Гол 10 Мачове
AEK Arena
7400
Larnaca,Cyprus
На АЕК Ларнака

АЕК Ларнака състезания, график, резултати от мачове и най-новото класиране. АЕК Ларнака предишната игра беше срещу Докса в Първа дивизия на 2021/11/28 UTC, мачът завърши с резултат 0:2. АЕК Ларнака ще изиграе следващия си мач на 2021/12/04 UTC срещу Докса в Първа дивизия. Когато мачът започне, ще можете да следите резултата на живо от Докса срещу АЕК Ларнака, класирането, актуализираните резултати от минута по минута и статистиката на мача.

АЕК Ларнака Подреждане на последния мач
АЕК Ларнака Формации от последно съвпадение: 4-2-3-1
Нападатели: Гюрско, Адам,Иван Триковски,Thiago,Фараж, Имад,Мат Дарбишайър,Андреас Макрис,Victor Olatunji,Theodosis Siathas,Acoran Barrera,Leontios Kalaitzis,Jose·Romo,
Midfilders: Хави Еспиноса,Луис Густаво,Ейбрахам,Giorgos Naoum,Costas Anastasiou,Rafail·Mamas,
Защитници: Hrvoje Miličević,Розалес, Роберто,Simranjit Singh Thandi,Angel Garcia Cabezali,Kypros Christoforou,Mikel González,Никос Енглезу,Ненад Томович,
Вратари: Мартинес, Рубен,Christian Joel,Antreas Paraskevas,Ioakeim Toumpas,Dimitrios·Stylianidis

Мат Дарбишайър, 10 мачове, 0 Асистенции

(АЕК Ларнака списъкът с най-добрите реализатори / асистенции се актуализира на живо по време на всеки мач)

Можете да кликнете върху който и да е играч от списъка на страницата на отбора и да видите неговата лична информация като националност, дата на раждане, височина, предпочитан крак, позиция, стойност на играча, история на трансферите и др. Има и статистически данни за всеки играч във всички състезания с всички общо изиграни и започнати мачове, изиграни минути, брой отбелязани голове, брой картони и много други. Резултатите от футбола на AiScore са достъпни като приложение за iPhone и iPad, приложение за Android в приложението Google Play и Windows. Можете да ни намерите във всички магазини на различни езици, търсейки „AiScore“. Инсталирайте приложението AiScore и следете всички АЕК Ларнака мачове на живо на мобилния си телефон!