Johan Cruijff Arena
54990
Amsterdam,Netherlands
На Аякс

Аякс състезания, график, резултати от мачове и най-новото класиране. Аякс предишната игра беше срещу ПСВ в Приятелски клубни срещи на 2021/07/31 UTC, мачът завърши с резултат 1:1. Аякс ще изиграе следващия си мач на 2021/08/07 UTC срещу ПСВ в Приятелски клубни срещи. Когато мачът започне, ще можете да следите резултата на живо от Аякс срещу ПСВ, класирането, актуализираните резултати от минута по минута и статистиката на мача.

Аякс Подреждане на последния мач
Аякс Формации от последно съвпадение: -
Нападатели: Нерес, Давид,Халер, Себастиан,Сантос, Антони,Тадич, Душан,Идриси, Оусама,Brian Brobbey,Lassina Traore,
Midfilders: Ryan Gravenberch,Клаасен, Дейви,Mohammed Kudus,Закария Лабиад,Naci Ünüvar,Jurgen Ekkelenkamp,Kenneth Taylor,Quinten Timber,Youri Regeer,Enric Llansana,Jurrien·Maduro,Kian·Fitz Jim,Giovanni Manson·Ribeiro,
Защитници: Lisandro Martínez,Таляфико, Николас,Мазрауи, Нусаир,Дели Блинд,Алварес, Едсон,Perr Schuurs,Шон Клайбер,Neraysho·Kasanwirjo,Max de Waal,Devyne Rensch,
Вратари: Андре Онана,Kjell Scherpen,Dominik Kotarski,Стекеленбург, Маартен,Calvin·Raatsie,Daan Reiziger

-
(Аякс списъкът с най-добрите реализатори / асистенции се актуализира на живо по време на всеки мач)

Можете да кликнете върху който и да е играч от списъка на страницата на отбора и да видите неговата лична информация като националност, дата на раждане, височина, предпочитан крак, позиция, стойност на играча, история на трансферите и др. Има и статистически данни за всеки играч във всички състезания с всички общо изиграни и започнати мачове, изиграни минути, брой отбелязани голове, брой картони и много други. Резултатите от футбола на AiScore са достъпни като приложение за iPhone и iPad, приложение за Android в приложението Google Play и Windows. Можете да ни намерите във всички магазини на различни езици, търсейки „AiScore“. Инсталирайте приложението AiScore и следете всички Аякс мачове на живо на мобилния си телефон!