Abdullah bin Khalifa Stadium
12000
Doha,Qatar
На Ал-Духаил

Ал-Духаил състезания, график, резултати от мачове и най-новото класиране. Ал-Духаил предишната игра беше срещу Ум Салал в КСЛ на 2021/11/03 UTC, мачът завърши с резултат 3:3. Ал-Духаил ще изиграе следващия си мач на 2021/12/21 UTC срещу Ум Салал в КСЛ. Когато мачът започне, ще можете да следите резултата на живо от Ум Салал срещу Ал-Духаил, класирането, актуализираните резултати от минута по минута и статистиката на мача.

Ал-Духаил Подреждане на последния мач
Ал-Духаил Формации от последно съвпадение: 4-2-3-1
Нападатели: Олунга, Майкъл,Али, Алмоез,Mohammed Muntari,Ismael Mohammed,Афиф, Али Хасан,Hazem Shehata,Ibrahim·Meteb Al-Mansoori,Rashid Abdulaziz·Al-Abdulla,Jassim·Mohammed Al Mehairi,Abdulaziz·Hassan al kuwari,
Midfilders: Edmilson Junior,Боудиаф, Карим,Хишам, Басам,Khaled·Mohammed,Luiz Junior,Алязиди, Насер,Khalid Muneer Mazeed,Абдулсалам, Абдула,Nasser·Mohsin Ali,Mubark·Shanan Hamza,Noor·Rahman,
Защитници: Айдервейрелд, Тоби,Резаеян, Рамин,Мадибо, Асим,Ал Браке, Султан,Mohamed Musa,Ibrahim·Meteb Al-Mansoori,Meshaal Ibrahim·Al-Tamimi,
Вратари: Khalifa Ababacar,Amine Lecomte-Addani,Ал Бакри, Мохамед,Ali Mohammed·Ghulais

Хишам, Басам, 9 мачове, 0 Асистенции

(Ал-Духаил списъкът с най-добрите реализатори / асистенции се актуализира на живо по време на всеки мач)

Можете да кликнете върху който и да е играч от списъка на страницата на отбора и да видите неговата лична информация като националност, дата на раждане, височина, предпочитан крак, позиция, стойност на играча, история на трансферите и др. Има и статистически данни за всеки играч във всички състезания с всички общо изиграни и започнати мачове, изиграни минути, брой отбелязани голове, брой картони и много други. Резултатите от футбола на AiScore са достъпни като приложение за iPhone и iPad, приложение за Android в приложението Google Play и Windows. Можете да ни намерите във всички магазини на различни езици, търсейки „AiScore“. Инсталирайте приложението AiScore и следете всички Ал-Духаил мачове на живо на мобилния си телефон!