Stadio Olimpico
72634
Rome,Italy
На Рома

Рома състезания, график, резултати от мачове и най-новото класиране. Рома предишната игра беше срещу - в Серия А на 2021/05/23 UTC, мачът завърши с резултат 2:2. Рома ще изиграе следващия си мач на - срещу - в Серия А. Когато мачът започне, ще можете да следите резултата на живо от - срещу -, класирането, актуализираните резултати от минута по минута и статистиката на мача.

Рома Подреждане на последния мач
Рома Формации от последно съвпадение: 4-2-3-1
Нападатели: Майорал, Борха,Перес, Карлес,Ел Шарави, Стефан,Педро,Джеко, Един,Ruben Providence,Suf·Podgoreanu,lamine junior tall,
Midfilders: Пелегрини, Лоренцо,Заниоло, Николо,Верету, Жордан,Кристанте, Брайън,Михтарян, Хенрик,Gonzalo Villar,Диавара, Амаду,Пасторе, Хавиер,Ebrima·Darboe,Nicola Zalewski,Luca Chierico,Riccardo Ciervo,Edoardo Bove,Tommaso·Milanese,
Защитници: Манчини, Джанлука,Спинацола, Леонардо,Кумбала, Мараш,Ибанез, Рожер,Карсдорп, Рик,Смолинг, Крис,Bryan Reynolds,Сантон, Давиде,Перес, Бруно,Riccardo Calafiori,Хесус, Хуан,Фацио, Федерико,javier vicario,Amir Feratovic,Filippo·Tripi,Raul Morichelli,
Вратари: Лопес, Пау,Миранте, Антонио,Фузато, Даниел,Simone Farelli,filippo berti,Pietro Boer

Верету, Жордан, 29 мачове, 2 Асистенции

(Рома списъкът с най-добрите реализатори / асистенции се актуализира на живо по време на всеки мач)

Можете да кликнете върху който и да е играч от списъка на страницата на отбора и да видите неговата лична информация като националност, дата на раждане, височина, предпочитан крак, позиция, стойност на играча, история на трансферите и др. Има и статистически данни за всеки играч във всички състезания с всички общо изиграни и започнати мачове, изиграни минути, брой отбелязани голове, брой картони и много други. Резултатите от футбола на AiScore са достъпни като приложение за iPhone и iPad, приложение за Android в приложението Google Play и Windows. Можете да ни намерите във всички магазини на различни езици, търсейки „AiScore“. Инсталирайте приложението AiScore и следете всички Рома мачове на живо на мобилния си телефон!