Stade Geoffroy-Guichard
41965
Saint Etienne,France
На Ст. Етиен

Ст. Етиен състезания, график, резултати от мачове и най-новото класиране. Ст. Етиен предишната игра беше срещу Айнтрахт Франкфурт в Приятелски клубни срещи на 2021/07/28 UTC, мачът завърши с резултат 1:2. Ст. Етиен ще изиграе следващия си мач на 2021/07/31 UTC срещу Айнтрахт Франкфурт в Приятелски клубни срещи. Когато мачът започне, ще можете да следите резултата на живо от Айнтрахт Франкфурт срещу Ст. Етиен, класирането, актуализираните резултати от минута по минута и статистиката на мача.

Ст. Етиен Подреждане на последния мач
Ст. Етиен Формации от последно съвпадение: -
Нападатели: Боуанга, Денис,Нордин, Арно,Казри, Вахби,Charles Abi,Maxence Rivera,Амума, Ромен,Модест, Антони,Jean-Philippe Krasso,Tyron·Tormin,Abdoulaye·Sidibe,Yanis Lhéry,
Midfilders: Аучиче, Адил,Юсуф, Зайду,Камара, Махди,Yvan Neyou,Будебуз, Риад,Моне-Паке, Кевин,Edmilson·Indjai Correia,Aimen·Moueffek,Бенкедим, Билал,Baptiste Gabard,Mathys Saban,Saidou Sow,
Защитници: Сисе, Папе Абу,Мукуди, Харолд,Коло,Рецос, Панайотис,Трауко, Мигел,Матю Дебюши, Матийо,Силва, Габриел,Сисоко, Алфа,Rayan Souici,Lucas Gourna Douath,Yvann Macon,Чибуабуа, Марвен,Abdoulaye Bakayoko,
Вратари: Мулен, Жеси,Stefan Bajić,Гендуз, Алексис,Nabil Ouennas,Boubacar·Fall,Etienne·Green

-
(Ст. Етиен списъкът с най-добрите реализатори / асистенции се актуализира на живо по време на всеки мач)

Можете да кликнете върху който и да е играч от списъка на страницата на отбора и да видите неговата лична информация като националност, дата на раждане, височина, предпочитан крак, позиция, стойност на играча, история на трансферите и др. Има и статистически данни за всеки играч във всички състезания с всички общо изиграни и започнати мачове, изиграни минути, брой отбелязани голове, брой картони и много други. Резултатите от футбола на AiScore са достъпни като приложение за iPhone и iPad, приложение за Android в приложението Google Play и Windows. Можете да ни намерите във всички магазини на различни езици, търсейки „AiScore“. Инсталирайте приложението AiScore и следете всички Ст. Етиен мачове на живо на мобилния си телефон!