Stadio Atleti Azzurri d'Italia
21300
Bergamo,Italy
На Аталанта БК

Аталанта БК състезания, график, резултати от мачове и най-новото класиране. Аталанта БК предишната игра беше срещу Сампдория в Приятелски клубни срещи на 2022/08/06 UTC, мачът завърши с резултат 2:1. Аталанта БК ще изиграе следващия си мач на 2022/08/13 UTC срещу Сампдория в Приятелски клубни срещи. Когато мачът започне, ще можете да следите резултата на живо от Сампдория срещу Аталанта БК, класирането, актуализираните резултати от минута по минута и статистиката на мача.

Аталанта БК Подреждане на последния мач
Аталанта БК Формации от последно съвпадение: -
Нападатели: Запата, Дуван,Муриел, Луиш,Лукман, Адемола,Ebrima Colley,Alassane Sidibe,Видо, Лука,Иличич, Йосип,Лунета, Габриел,Туминело, Марко,Tommaso De Nipoti,
Midfilders: Малиновский, Руслан,Пашалич, Марио,Teun Koopmeiners,Фрюлер, Ремо,Бога, Джеръми,Де Роон, Мартен,Миранчук, Алексей,Jacopo Da Riva,Караро, Марко,Simone Muratore,Кабезас, Брайън,Samuel Giovane,Едерсон,
Защитници: Демирал, Мерих,Джимсити, Берат,Йоаким Маеле,Хатебоер, Ханс,Запакоста, Давиде,Толой, Рафаел,Паломино, Хосе Луис,Caleb Okoli,Matteo Ruggeri,Nadir Zortea,Матиело, Федерико,Giorgio Cittadini,Matteo Lovato,Giorgio·Scalvini,
Вратари: Мусо, Хуан,Карнасеки, Марко,Спортиело, Марко,Роси, Франческо,J. Sassi,Matevz Dajcar

-
(Аталанта БК списъкът с най-добрите реализатори / асистенции се актуализира на живо по време на всеки мач)

Можете да кликнете върху който и да е играч от списъка на страницата на отбора и да видите неговата лична информация като националност, дата на раждане, височина, предпочитан крак, позиция, стойност на играча, история на трансферите и др. Има и статистически данни за всеки играч във всички състезания с всички общо изиграни и започнати мачове, изиграни минути, брой отбелязани голове, брой картони и много други. Резултатите от футбола на AiScore са достъпни като приложение за iPhone и iPad, приложение за Android в приложението Google Play и Windows. Можете да ни намерите във всички магазини на различни езици, търсейки „AiScore“. Инсталирайте приложението AiScore и следете всички Аталанта БК мачове на живо на мобилния си телефон!