Stadio Atleti Azzurri d'Italia
21300
Bergamo,Italy
На Аталанта

Аталанта състезания, график, резултати от мачове и най-новото класиране. Аталанта предишната игра беше срещу - в Серия А на 2021/05/23 UTC, мачът завърши с резултат 0:2. Аталанта ще изиграе следващия си мач на - срещу - в Серия А. Когато мачът започне, ще можете да следите резултата на живо от - срещу -, класирането, актуализираните резултати от минута по минута и статистиката на мача.

Аталанта Подреждане на последния мач
Аталанта Формации от последно съвпадение: 3-4-2-1
Нападатели: Запата, Дуван,Муриел, Луиш,Sam Lammers,Иличич, Йосип,Davide·Ghislandi,
Midfilders: Малиновский, Руслан,Фрюлер, Ремо,Пашалич, Марио,Де Роон, Мартен,Песина, Матео,Миранчук, Алексей,Коваленко, Виктор,Emmanuel·Gyabuaa,Alessandro Cortinovis,
Защитници: Госенс, Робин,Ромеро, Кристиан,Джимсити, Берат,Хатебоер, Ханс,Толой, Рафаел,Йоаким Маеле,Паломино, Хосе Луис,Калдара, Матиа,Boško Šutalo,Matteo Ruggeri,Matteo·Ruggeri,Giorgio·Scalvini,
Вратари: Голини, Пиерлуиджи,Спортиело, Марко,Радунович, Борис,Роси, Франческо,Ludovico Gelmi

Песина, Матео, 33 мачове, 2 Асистенции

(Аталанта списъкът с най-добрите реализатори / асистенции се актуализира на живо по време на всеки мач)

Можете да кликнете върху който и да е играч от списъка на страницата на отбора и да видите неговата лична информация като националност, дата на раждане, височина, предпочитан крак, позиция, стойност на играча, история на трансферите и др. Има и статистически данни за всеки играч във всички състезания с всички общо изиграни и започнати мачове, изиграни минути, брой отбелязани голове, брой картони и много други. Резултатите от футбола на AiScore са достъпни като приложение за iPhone и iPad, приложение за Android в приложението Google Play и Windows. Можете да ни намерите във всички магазини на различни езици, търсейки „AiScore“. Инсталирайте приложението AiScore и следете всички Аталанта мачове на живо на мобилния си телефон!