Grünwalder Stadion
15000
München,Germany
На Байерн II

Байерн II състезания, график, резултати от мачове и най-новото класиране. Байерн II предишната игра беше срещу Райн/Лех в German Regionalliga на 2021/09/17 UTC, мачът завърши с резултат 2:2. Байерн II ще изиграе следващия си мач на 2021/09/25 UTC срещу Райн/Лех в German Regionalliga. Когато мачът започне, ще можете да следите резултата на живо от Байерн II срещу Райн/Лех, класирането, актуализираните резултати от минута по минута и статистиката на мача.

Байерн II Подреждане на последния мач
Байерн II Формации от последно съвпадение: 4-2-3-1
Нападатели: Nicolas Kühn,Lucas·Copado Schrobenhauser,Yusuf·Kabadayi,Nemanja·Motika,Armindo·Sieb,
Midfilders: Jamal·Musiala,Жеонг, Уу-йеонг,Oliver Batista Meier,Максимилиан Велцмюлер,Jamal Musiala,Torben Rhein,Malik Tillman,Christopher·Scott,Тимо Керн,Taylor·Booth,Gabriel·Vidovic,Marcel·Wenig,Eyup·Aydin,Emilian·Metu,Grant Leon·Mamedova,Moritz Mosandl,
Защитници: Angelo Mayer,Rémy Vita,Jamie Lawrence,Angelo·Bruckner,Bright Arrey-Mbi,Gabriel·Marusic,Justin·Janitzek,Luca·Denk,Nick·Salihamidzic Copado,David·Herold,Nicolas Feldhahn,
Вратари: Фрухтл, Кристиан,Johannes·Schenk,Lukas Schneller,Jakob Mayer,Manuel·Kainz

Байерн II списък с играчи за наранявания
-

Байерн II Най-резултатни 21-22
-

Байерн II Най-добри асистенции 21-22
-
(Байерн II списъкът с най-добрите реализатори / асистенции се актуализира на живо по време на всеки мач)

Можете да кликнете върху който и да е играч от списъка на страницата на отбора и да видите неговата лична информация като националност, дата на раждане, височина, предпочитан крак, позиция, стойност на играча, история на трансферите и др. Има и статистически данни за всеки играч във всички състезания с всички общо изиграни и започнати мачове, изиграни минути, брой отбелязани голове, брой картони и много други. Резултатите от футбола на AiScore са достъпни като приложение за iPhone и iPad, приложение за Android в приложението Google Play и Windows. Можете да ни намерите във всички магазини на различни езици, търсейки „AiScore“. Инсталирайте приложението AiScore и следете всички Байерн II мачове на живо на мобилния си телефон!