Amex Stadium
30750
Falmer,England
На Брайтън

Брайтън състезания, график, резултати от мачове и най-новото класиране. Брайтън предишната игра беше срещу Кристал Палас в English Carabao Cup на 2021/09/22 UTC, мачът завърши с резултат 2:0. Брайтън ще изиграе следващия си мач на 2021/09/27 UTC срещу Кристал Палас в English Carabao Cup. Когато мачът започне, ще можете да следите резултата на живо от Кристал Палас срещу Брайтън, класирането, актуализираните резултати от минута по минута и статистиката на мача.

Брайтън Подреждане на последния мач
Брайтън Формации от последно съвпадение: 4-2-3-1
Нападатели: Мопе, Нийл,Тросард, Леандро,Локадия, Юрген,Конъли, Аарън,Уелбек, Дани,Тау, Пърси,Andi Zeqiri,Андоне, Флорин,
Midfilders: Бисума, Ив,Кукурела, Марк,Enock Mwepu,МакАлистър, Алексис,Jakub Moder,Марч, Соли,Грос, Паскал,Алзейт, Стивън,Moises Caicedo,Лалана, Адам,Балута, Тудор,Молумби, Джейсон,Taylor Richards,Reda Khadra,
Защитници: Дънк, Люис,Уебстър, Адам,Джоел Велтман,Бърн, Дан,Дъфи, Шейн,Остигард, Лео,Робъртс, Хейдън,Jan Paul van Hecke,Tariq Lamptey,
Вратари: Санчес, Робърт,Kjell Scherpen,Стийл, Джейсън,Уолтън, Кристиан,Thomas·Mcgill

Мопе, Нийл, 5 мачове, 0 Асистенции

(Брайтън списъкът с най-добрите реализатори / асистенции се актуализира на живо по време на всеки мач)

Можете да кликнете върху който и да е играч от списъка на страницата на отбора и да видите неговата лична информация като националност, дата на раждане, височина, предпочитан крак, позиция, стойност на играча, история на трансферите и др. Има и статистически данни за всеки играч във всички състезания с всички общо изиграни и започнати мачове, изиграни минути, брой отбелязани голове, брой картони и много други. Резултатите от футбола на AiScore са достъпни като приложение за iPhone и iPad, приложение за Android в приложението Google Play и Windows. Можете да ни намерите във всички магазини на различни езици, търсейки „AiScore“. Инсталирайте приложението AiScore и следете всички Брайтън мачове на живо на мобилния си телефон!