юли 2021
Буркина Фасо Статистика
57
На Буркина Фасо

Буркина Фасо състезания, график, резултати от мачове и най-новото класиране. Буркина Фасо предишната игра беше срещу - в Приятелски международни срещи на 2021/06/12 UTC, мачът завърши с резултат 1:0. Буркина Фасо ще изиграе следващия си мач на - срещу - в Приятелски международни срещи. Когато мачът започне, ще можете да следите резултата на живо от - срещу -, класирането, актуализираните резултати от минута по минута и статистиката на мача.

Буркина Фасо Подреждане на последния мач
Буркина Фасо Формации от последно съвпадение: -
Нападатели: Hassane Bandé,Преджус Нигуимбе Накулма,Abdoul Tapsoba,mouhamed ouattara,lassina traore,Abdoul Rahim·Salam Kagambega,Moustapha·Kabore,Bassirou·Compaore,Аристид Бансе,Джонатан Сънди,Drame·Michailou,
Midfilders: Траоре, Бертранд,Чарлз Каборе,Дабо, Брайън,Джонатан Питройпа,Cyrille Bayala,Абду Разак Траоре,Ален Траоре,Ibrahim Blati Toure,Ismael Ouedraogo,Абдул Мейкер Ябре,Ismahila Ouédraogo,samy Hien,hamed belem,dramane nikiema,eric traore,abdaoul bandaogo,zakaria sanogo,Bakary·Ouattara,Ousmane Junior Sylla,Mohamed Sydney·Sylla,Bagbema Youssouf·Barro,
Защитници: Edmond Tapsoba,Issa Kabore,Яго, Стийв,Issoufou Dayo,Yacouba Coulibaly,Patrick Malo,Бакари Коне,Dylan Ouedraogo,Ben Aziz Zagre,Herman Nikiema,soumaila ouattara,Fousseni·Beao,Patrick·Malo,Herman·Nikiema,Yaya·Sanou,Severin·Traore,
Вратари: Кофи, Ерве,Ben Idriss Traoré,farid ouedraogo,aboubacar sawadogo,Aboubacar·Sawadogo,Aime·Zongo

Буркина Фасо списък с играчи за наранявания
-

Буркина Фасо Най-резултатни {season}
-

Буркина Фасо Най-добри асистенции {season}
-
(Буркина Фасо списъкът с най-добрите реализатори / асистенции се актуализира на живо по време на всеки мач)

Можете да кликнете върху който и да е играч от списъка на страницата на отбора и да видите неговата лична информация като националност, дата на раждане, височина, предпочитан крак, позиция, стойност на играча, история на трансферите и др. Има и статистически данни за всеки играч във всички състезания с всички общо изиграни и започнати мачове, изиграни минути, брой отбелязани голове, брой картони и много други. Резултатите от футбола на AiScore са достъпни като приложение за iPhone и iPad, приложение за Android в приложението Google Play и Windows. Можете да ни намерите във всички магазини на различни езици, търсейки „AiScore“. Инсталирайте приложението AiScore и следете всички Буркина Фасо мачове на живо на мобилния си телефон!