авг 2021
Кабо Верде Статистика
52
На Кабо Верде

Кабо Верде състезания, график, резултати от мачове и най-новото класиране. Кабо Верде предишната игра беше срещу - в Приятелски международни срещи на 2021/06/08 UTC, мачът завърши с резултат 2:0. Кабо Верде ще изиграе следващия си мач на - срещу - в Приятелски международни срещи. Когато мачът започне, ще можете да следите резултата на живо от - срещу -, класирането, актуализираните резултати от минута по минута и статистиката на мача.

Кабо Верде Подреждане на последния мач
Кабо Верде Формации от последно съвпадение: -
Нападатели: Гари Родригес,Таварес, Хулио,Лисандро Семедо,Рикардо Гомес,Да Коща, Нуньо,Хелдън Нхук,Willy Semedo,Mailson Lima,Patrick Fernandes,Gilson Tavares,willis furtado,
Midfilders: Монтейро, Жамиро,Kenny Rocha Santos,Junior Sena,Патрик,Bruno Leite,Нуно Роча,Kévin Oliveira,Хелдер Таварес,Платини,Marco Soares,Nuno Borges,Семедо,Fabio·Arcanjo,Rodrigo Filipe·Carrereiro Lima,Одаир Фортес,
Защитници: Steven Fortes,Геге,Diney,Steve Furtado,Dylan Tavares,Нивалдо,lorenzo fonseca,Тони Варела,Carlitos,
Вратари: Mário Évora,Marcio Rosa,Thierry·Ramos Da Gracia,Josimar·Dias,Ivan·Rosario,Кевин

Кабо Верде списък с играчи за наранявания
-

Кабо Верде Най-резултатни {season}
-

Кабо Верде Най-добри асистенции {season}
-
(Кабо Верде списъкът с най-добрите реализатори / асистенции се актуализира на живо по време на всеки мач)

Можете да кликнете върху който и да е играч от списъка на страницата на отбора и да видите неговата лична информация като националност, дата на раждане, височина, предпочитан крак, позиция, стойност на играча, история на трансферите и др. Има и статистически данни за всеки играч във всички състезания с всички общо изиграни и започнати мачове, изиграни минути, брой отбелязани голове, брой картони и много други. Резултатите от футбола на AiScore са достъпни като приложение за iPhone и iPad, приложение за Android в приложението Google Play и Windows. Можете да ни намерите във всички магазини на различни езици, търсейки „AiScore“. Инсталирайте приложението AiScore и следете всички Кабо Верде мачове на живо на мобилния си телефон!