Stadio Angelo Massimino
25000
Catania,Italy
На Катания

Катания състезания, график, резултати от мачове и най-новото класиране. Катания предишната игра беше срещу - в Серия C на 2021/05/09 UTC, мачът завърши с резултат 1:3. Катания ще изиграе следващия си мач на - срещу - в Серия C. Когато мачът започне, ще можете да следите резултата на живо от - срещу -, класирането, актуализираните резултати от минута по минута и статистиката на мача.

Катания Подреждане на последния мач
Катания Формации от последно съвпадение: 4-4-2
Нападатели: Antonio Piccolo,Alessio Curcio,Michele Volpe,Голфо, Франческо,Manuel Sarao,Ди Пиаца, Матео,Реджиналдо,
Midfilders: Andrea Russotto,Нана Уелбек,Jacopo Dall'Oglio,Giacomo Rosaia,Francesco Salandria,Мариано Джулио Ицко,Antonio·Panebianco,Agapios·Vrikkis,Luis Alberto·Maldonado Morocho,
Защитници: Томазо Силвестри,Лука Цалапай,Alessandro Albertini,Денис Тонучи,Kalifa Manneh,Клейтън,Andrea Zanchi,Simone Sales,Giovanni Pinto,Antonio Giosa,
Вратари: Alessandro Confente,Miguel Ángel Martínez,Сантуро, Антонио,Salvatore·Della Valle,Francesco·Borriello

reginaldo, 28 мачове, 0 Асистенции

(Катания списъкът с най-добрите реализатори / асистенции се актуализира на живо по време на всеки мач)

Можете да кликнете върху който и да е играч от списъка на страницата на отбора и да видите неговата лична информация като националност, дата на раждане, височина, предпочитан крак, позиция, стойност на играча, история на трансферите и др. Има и статистически данни за всеки играч във всички състезания с всички общо изиграни и започнати мачове, изиграни минути, брой отбелязани голове, брой картони и много други. Резултатите от футбола на AiScore са достъпни като приложение за iPhone и iPad, приложение за Android в приложението Google Play и Windows. Можете да ни намерите във всички магазини на различни езици, търсейки „AiScore“. Инсталирайте приложението AiScore и следете всички Катания мачове на живо на мобилния си телефон!