*Английска висша лига Разпределение Гол 38 Мачове
Stamford Bridge
41631
London,England
На Челси

Челси live score, програма, резултати от мачовете и последните класирания. Челси предишният мач беше срещу Борнемут в Английска висша лига на 2024/05/19 UTC, мачът завърши с резултат 2:1. Челси ще играе следващия си мач на 2024/07/25 UTC срещу Рексъм в Английска висша лига. Когато мачът започне, ще можете да следите Челси vs Рексъм live score, H2H, класирането, резултатите в реално време, обновявани минута по минута и статистиката на мача.

Челси Последен състав на мача
Челси формациите от последния мач: 4-2-3-1
Нападатели: Нкунку, Кристофър,Стърлинг, Рахийм,Mykhailo Mudryk,Николас Джаксън,Noni Madueke,David Datro Fofana,Deivid Washington·De Souza Eugenio,D.Moreira,A. Matos,dujuan richards,Tyrique George,
Полузащитници: Cole Palmer,Тиаго Алмада,Моисей Кайседо,Галахър, Конър,Romeo Lavia,Lesley Chimuanya Ugochukwu,C.Chukwuemeka,Cesare Casadei,O.Hutchinson,Leo Castledine,Michael Golding,Jimi Tauriainen,Kiano Dyer,Billy Gee,Ollie Harrison,
Защитници: Levi Colwill,Джеймс, Рийс,Дисаси, Аксел,Malo Gusto,Бадяшил, Беноа,Чилуел, Бен,Фофана, Уесли,Кукурела, Марк,Чалоба, Тревох,Alfie Gilchrist,Bashir Humphreys,Сар, Маланг,Силва, Тиаго,D.Williams,I. Samuels-Smith,Harrison Murray-Campbell,Josh Acheampong,Zak Sturge,
Вратари: Робърт Санчес,Djordje Petrović,Маркус Бетинели,Ted Curd,Max Merrick,Teddy Sharman-Lowe,Eddie Beach

Кукурела, Марк, 27 мача, 2 асистенции

(Списъкът с най-добрите стрелци/асистенти на Челси се актуализира на живо по време на всеки мач)

Можете да кликнете върху който и да е играч от отбора и да видите неговата лична информация като националност, дата на раждане, височина, предпочитана крака, позиция, стойност на играча, история на трансферите и т.н. Има също статистика за всеки играч във всички състезания с общ брой съиграни и започнати мачове, изиграни минути, брой голове, брой картони и много други. AiScore football live score е наличен като приложение за iPhone и iPad, приложение за Android в Google Play и приложение за Windows phone. Можете да ни откриете във всички магазини на различни езици, като търсите "AiScore". Инсталирайте приложението AiScore и следете всички мачове на Челси на живо на вашия мобилен телефон!