Stadionul Concordia
5123
Chiajna,Romania
На КС Конкордия Чиайна

КС Конкордия Чиайна състезания, график, резултати от мачове и най-новото класиране. КС Конкордия Чиайна предишната игра беше срещу - в Лига 1 на 2022/05/29 UTC, мачът завърши с резултат 1:0. КС Конкордия Чиайна ще изиграе следващия си мач на - срещу - в Лига 1. Когато мачът започне, ще можете да следите резултата на живо от - срещу -, класирането, актуализираните резултати от минута по минута и статистиката на мача.

КС Конкордия Чиайна Подреждане на последния мач
КС Конкордия Чиайна Формации от последно съвпадение: 4-2-3-1
Нападатели: Аздрен Лулаку,Paul Ştefan Batin,Andrei Herghelegiu,Stjepan·Plazonja,Nemanja·Sokovic,Adrian Ionut·Voicu,Daniel·Cirjan,Baudoin·Kanda,
Midfilders: Диого Росадо,Nini Adrian Popescu,Neluț Roşu,Ionuț Biceanu,Gabriel Deac,Lucian·Ion,Daniel Pirvulescu,Alexandru·Chereches,Marian Daniel·Mihalcea,David Giovani Ghimfus,Razvan Bogdan·Matis,Bogdan·Piper,Alexandru·Atomei,Alexandru·Lazar,Dorin·Codrea,Ionut Bogdan·Calin,Bogdan Florin·Barbu,Florin Gheorghe·Borta,
Защитници: Andrei Marc,Raul-Ioan·Palmes,Catalin Marian·Alexe,Marian Anghelina,Carol Taub,Alexandru Stanica,Stelian Nicolae Cucu,Nicuşor Fota,Bogdan·Manole,Bogdan Gabriel·Visan,
Вратари: Cezar Lungu,Ionel Georgian·Misu,Marius·Aldescu,Daniel George·Isvoranu,Denis·Moldovan

Neluț Roşu, 2 мачове, 0 Асистенции

(КС Конкордия Чиайна списъкът с най-добрите реализатори / асистенции се актуализира на живо по време на всеки мач)

Можете да кликнете върху който и да е играч от списъка на страницата на отбора и да видите неговата лична информация като националност, дата на раждане, височина, предпочитан крак, позиция, стойност на играча, история на трансферите и др. Има и статистически данни за всеки играч във всички състезания с всички общо изиграни и започнати мачове, изиграни минути, брой отбелязани голове, брой картони и много други. Резултатите от футбола на AiScore са достъпни като приложение за iPhone и iPad, приложение за Android в приложението Google Play и Windows. Можете да ни намерите във всички магазини на различни езици, търсейки „AiScore“. Инсталирайте приложението AiScore и следете всички КС Конкордия Чиайна мачове на живо на мобилния си телефон!