Goodison Park
39571
Liverpool,England
На Евертън

Евертън състезания, график, резултати от мачове и най-новото класиране. Евертън предишната игра беше срещу Манчестър Юнайтед в Приятелски клубни срещи на 2021/07/28 UTC, мачът завърши с резултат 1:0. Евертън ще изиграе следващия си мач на 2021/08/07 UTC срещу Манчестър Юнайтед в Приятелски клубни срещи. Когато мачът започне, ще можете да следите резултата на живо от Манчестър Юнайтед срещу Евертън, класирането, актуализираните резултати от минута по минута и статистиката на мача.

Евертън Подреждане на последния мач
Евертън Формации от последно съвпадение: -
Нападатели: Ричарлисон,Калвърт-Люин, Доминик,Иуоби, Алекс,Бернард,Демарай Грей,Кинг, Джошуа,Таунзенд, Андрос,Бешич, Мухамед,Nathan Broadhea,Ellis Reco·Simms,
Midfilders: Родригес, Хамес,Дукуре, Абдулайе,Алан,Гомес, Андре,Дейвис, Том,Гбамин, Жан-Филип,Сигурдсон, Гилфи,Делф, Фабиан,Банингиме, Бени,Броудхед, , Нейтън,Kyle John,Isaac·Price,Tyler·Onyango,
Защитници: Дине, Лукас,Кийн, Майкъл,Годфри, Бен,Мина, Йери,Холгейт, Мейсън,Колмън, Шеймъс,Пенингтън, Матю,Thierry·Small,Ryan·Astley,Kyle John,Niels Nkounkou,Reece Welch,
Вратари: Пикфорд, Джордан,Олсен, Робин,Асмир Бегович,Вирхиния, Жоао,Harry·Tyrer,Zan Luk Leban

-
(Евертън списъкът с най-добрите реализатори / асистенции се актуализира на живо по време на всеки мач)

Можете да кликнете върху който и да е играч от списъка на страницата на отбора и да видите неговата лична информация като националност, дата на раждане, височина, предпочитан крак, позиция, стойност на играча, история на трансферите и др. Има и статистически данни за всеки играч във всички състезания с всички общо изиграни и започнати мачове, изиграни минути, брой отбелязани голове, брой картони и много други. Резултатите от футбола на AiScore са достъпни като приложение за iPhone и iPad, приложение за Android в приложението Google Play и Windows. Можете да ни намерите във всички магазини на различни езици, търсейки „AiScore“. Инсталирайте приложението AiScore и следете всички Евертън мачове на живо на мобилния си телефон!