*Английска висша лига Разпределение Гол 20 Мачове
Goodison Park
39571
Liverpool,England
На Евертън

Евертън състезания, график, резултати от мачове и най-новото класиране. Евертън предишната игра беше срещу Арсенал в Английска висша лига на 2023/01/21 UTC, мачът завърши с резултат 2:0. Евертън ще изиграе следващия си мач на 2023/02/04 UTC срещу Арсенал в Английска висша лига. Когато мачът започне, ще можете да следите резултата на живо от Евертън срещу Арсенал, класирането, актуализираните резултати от минута по минута и статистиката на мача.

Евертън Подреждане на последния мач
Евертън Формации от последно съвпадение: 3-4-2-1
Нападатели: Калвърт-Люин, Доминик,Иуоби, Алекс,Демарай Грей,Мопе, Нийл,Таунзенд, Андрос,Ellis Simms,Thomas Cannon,
Midfilders: Амаду Онана,МакНийл, Дуайт,Гарнър, Джеймс,Дейвис, Том,Дукуре, Абдулайе,Алан,Гай, Идриса,Isaac·Price,Stanley Mills,
Защитници: Миколенко, Виталий,Тарковски, Джеймс,Коуди, Конър,Годфри, Бен,Мина, Йери,Холгейт, Мейсън,Nathan Patterson,Кийн, Майкъл,Винагре, Рубен,Колмън, Шеймъс,Kyle John,Reece Welch,
Вратари: Пикфорд, Джордан,Асмир Бегович,Якупович, Елдин,Лонерган, Анди,William Crellin

Асмир Бегович, 20 мачове, 0 Асистенции

(Евертън списъкът с най-добрите реализатори / асистенции се актуализира на живо по време на всеки мач)

Можете да кликнете върху който и да е играч от списъка на страницата на отбора и да видите неговата лична информация като националност, дата на раждане, височина, предпочитан крак, позиция, стойност на играча, история на трансферите и др. Има и статистически данни за всеки играч във всички състезания с всички общо изиграни и започнати мачове, изиграни минути, брой отбелязани голове, брой картони и много други. Резултатите от футбола на AiScore са достъпни като приложение за iPhone и iPad, приложение за Android в приложението Google Play и Windows. Можете да ни намерите във всички магазини на различни езици, търсейки „AiScore“. Инсталирайте приложението AiScore и следете всички Евертън мачове на живо на мобилния си телефон!