*Примейра Лига Разпределение Гол 8 Мачове
Estádio Municipal de Arouca
5000
Arouca,Portugal
На Ароука

Ароука състезания, график, резултати от мачове и най-новото класиране. Ароука предишната игра беше срещу Ферейра в Купа на Португалия на 2021/10/17 UTC, мачът завърши с резултат 1:1. Ароука ще изиграе следващия си мач на 2021/10/24 UTC срещу Ферейра в Купа на Португалия. Когато мачът започне, ще можете да следите резултата на живо от Ферейра срещу Ароука, класирането, актуализираните резултати от минута по минута и статистиката на мача.

Ароука Подреждане на последния мач
Ароука Формации от последно съвпадение: 4-3-1-2
Нападатели: Arsénio Nunes,Андре Уатшини Букиа,Adilio,Mauro Caballero,Or Dasa,Andre·Silva,Tiago Araujo,
Midfilders: Eugeni Valderrama,Junior Sena,Leandro Silva,Diogo Clemente,Marco Soares,Joao Othavio·Basso,Yaw Moses,Pedro Moreira,Oday·Dabbagh,
Защитници: Luiz Gustavo,Thales,Joel Ferreira,Хосе Веласкес,Pité,Баптист Алое,Bruno·Goncalves do Prado,Mateus·Quaresma Correia,
Вратари: Кастро, Фернандо,Victor Braga,Norbert Alexandre·Haymamba,Tomas Lages Fontes

Or Dasa, 8 мачове, 0 Асистенции

(Ароука списъкът с най-добрите реализатори / асистенции се актуализира на живо по време на всеки мач)

Можете да кликнете върху който и да е играч от списъка на страницата на отбора и да видите неговата лична информация като националност, дата на раждане, височина, предпочитан крак, позиция, стойност на играча, история на трансферите и др. Има и статистически данни за всеки играч във всички състезания с всички общо изиграни и започнати мачове, изиграни минути, брой отбелязани голове, брой картони и много други. Резултатите от футбола на AiScore са достъпни като приложение за iPhone и iPad, приложение за Android в приложението Google Play и Windows. Можете да ни намерите във всички магазини на различни езици, търсейки „AiScore“. Инсталирайте приложението AiScore и следете всички Ароука мачове на живо на мобилния си телефон!