Spotify Camp Nou
99354
Barcelona,Spain
На Барселона

Барселона състезания, график, резултати от мачове и най-новото класиране. Барселона предишната игра беше срещу Бетис в Ла Лига на 2023/01/28 UTC, мачът завърши с резултат 0:1. Барселона ще изиграе следващия си мач на 2023/02/01 UTC срещу Бетис в Ла Лига. Когато мачът започне, ще можете да следите резултата на живо от Бетис срещу Барселона, класирането, актуализираните резултати от минута по минута и статистиката на мача.

Барселона Подреждане на последния мач
Барселона Формации от последно съвпадение: 4-3-3
Нападатели: Дембеле, Усмани,Ансу Фати,Рафиня,Роберт Левандовски,Феран Торес,Ilias Akomach,Ángel Alarcón,
Midfilders: Педри,Гави,Де Йонг, Френки,Кеси, Франк,Серхио Бускетс,Pablo Torre,Marc Casadó,
Защитници: Араухо, Роналд,Коунде, Жулс,Кристенсен, Андреас,Ерик Гарсия,Alejandro Balde,Белерин, Хектор,Алонсо, Маркос,Роберто, Серхи,Жорди Алба,Chadi Riad,
Вратари: тер Щеген, Марк-Андре,Пеня, Иняки,Ander Astralaga,Arnau Tenas,Ander·Astralaga Aranguren

Де Йонг, Френки, 17 мачове, 1 Асистенции

(Барселона списъкът с най-добрите реализатори / асистенции се актуализира на живо по време на всеки мач)

Можете да кликнете върху който и да е играч от списъка на страницата на отбора и да видите неговата лична информация като националност, дата на раждане, височина, предпочитан крак, позиция, стойност на играча, история на трансферите и др. Има и статистически данни за всеки играч във всички състезания с всички общо изиграни и започнати мачове, изиграни минути, брой отбелязани голове, брой картони и много други. Резултатите от футбола на AiScore са достъпни като приложение за iPhone и iPad, приложение за Android в приложението Google Play и Windows. Можете да ни намерите във всички магазини на различни езици, търсейки „AiScore“. Инсталирайте приложението AiScore и следете всички Барселона мачове на живо на мобилния си телефон!