23
16
Nouveau Stade de Bordeaux
На Бордо

Бордо състезания, график, резултати от мачове и най-новото класиране. Бордо предишната игра беше срещу Нант в Лига 1 на 2021/10/03 UTC, мачът завърши с резултат 3:0. Бордо ще изиграе следващия си мач на 2021/10/17 UTC срещу Нант в Лига 1. Когато мачът започне, ще можете да следите резултата на живо от Бордо срещу Нант, класирането, актуализираните резултати от минута по минута и статистиката на мача.

Бордо Подреждане на последния мач
Бордо Формации от последно съвпадение: 3-4-2-1
Нападатели: Оуден, Реми,Нианг, Мбайе,Alberth Elis,Бриан, Джими,Amadou Traoré,sekou mara,Dilane Bakwa,
Midfilders: Дилросун, Хавайро,Адли, Ясине,Отавио,Франсерджио,Junior Onana,Tom Lacoux,Issouf Sissokho,Tom·Lacoux,Issouf Bemba·Sissokho,Mehdi Zerkane,
Защитници: Косчелни, Лоран,Куатенг, Инок,Стиан Грегерсен,Gideon Mensah,Мексер, Едсон,Байс, Пол,Timothée Pembele,Abdel Medioub,Malcom Bokele Mputu,Лоре, Александър,Ricardo Mangas,
Вратари: Костил, Беноа,Посен, Гаетан,Tidiane·Malbec,Corentin Michel,Руярд, Дейви

sekou mara, 9 мачове, 0 Асистенции

(Бордо списъкът с най-добрите реализатори / асистенции се актуализира на живо по време на всеки мач)

Можете да кликнете върху който и да е играч от списъка на страницата на отбора и да видите неговата лична информация като националност, дата на раждане, височина, предпочитан крак, позиция, стойност на играча, история на трансферите и др. Има и статистически данни за всеки играч във всички състезания с всички общо изиграни и започнати мачове, изиграни минути, брой отбелязани голове, брой картони и много други. Резултатите от футбола на AiScore са достъпни като приложение за iPhone и iPad, приложение за Android в приложението Google Play и Windows. Можете да ни намерите във всички магазини на различни езици, търсейки „AiScore“. Инсталирайте приложението AiScore и следете всички Бордо мачове на живо на мобилния си телефон!