Shakhtyor Stadium
19500
Karaganda,Kazakhstan
На Шахтьор Караганди

Шахтьор Караганди състезания, график, резултати от мачове и най-новото класиране. Шахтьор Караганди предишната игра беше срещу Тобол в Висша лига на 2021/10/16 UTC, мачът завърши с резултат 1:0. Шахтьор Караганди ще изиграе следващия си мач на 2021/10/24 UTC срещу Тобол в Висша лига. Когато мачът започне, ще можете да следите резултата на живо от Тобол срещу Шахтьор Караганди, класирането, актуализираните резултати от минута по минута и статистиката на мача.

Шахтьор Караганди Подреждане на последния мач
Шахтьор Караганди Формации от последно съвпадение: 4-2-3-1
Нападатели: Stefan Bukorac,Idris Umaev,Martin Toshev,Aydos Tattybaev,Putintsev,Matvei·Gerasimov,Damir·Bitussupov,Sergei·Vetrov,Yevgeni Shikavka,Georgiy·Zakharenko,Ivan·Sviridov,Shyngys·Flyuk,
Midfilders: Арсен Кубулов,Gevorg Najaryan,David Gordon Mawutor,Vuk Mitošević,Solomon Udo,Алан Чочиев,Михаил Бакайев,Edin Rustemović,Aidos Oral,Ruslan·Tutkyshev,Egor·Alishauskas,Almas·Tyulyubay,Ualikhan·Mukhametzhanov,Adi·Adambaev,alshin·Bayzakhov,Temirlan·Adilov,Станислав Лунин,Rudolf·Wagner,Baurzhan·Sadvakasov,Galkin, Maksim,Abylaykhan·Nazymkhanov,
Защитници: Abdel Lamanje,Гидеон Баа,Владимир Козин,Павел Назаренко,Ivan Graf,Михаил Габишев,Андрей Бюволов,Ruslan Alimbayev,Евгений Тарасов,Anton Chichulin,David Atanaskoski,Yeskendir·Kybyray,Timofey·Tronza,Ali·Khantemirov,Konstantin·Gorizanov,
Вратари: Igor Shatskiy,Igor Trofimets,Ernar·Saylauov,Danila·Karpikov,Klushnev·Roman,Duysen Abylayhan·Baglanuly,Vladisav·Loshkarev

Igor Shatskiy, 18 мачове, 0 Асистенции

(Шахтьор Караганди списъкът с най-добрите реализатори / асистенции се актуализира на живо по време на всеки мач)

Можете да кликнете върху който и да е играч от списъка на страницата на отбора и да видите неговата лична информация като националност, дата на раждане, височина, предпочитан крак, позиция, стойност на играча, история на трансферите и др. Има и статистически данни за всеки играч във всички състезания с всички общо изиграни и започнати мачове, изиграни минути, брой отбелязани голове, брой картони и много други. Резултатите от футбола на AiScore са достъпни като приложение за iPhone и iPad, приложение за Android в приложението Google Play и Windows. Можете да ни намерите във всички магазини на различни езици, търсейки „AiScore“. Инсталирайте приложението AiScore и следете всички Шахтьор Караганди мачове на живо на мобилния си телефон!