Stadion Feijenoord
51177
Rotterdam,Netherlands
На Фейенорд

Фейенорд състезания, график, резултати от мачове и най-новото класиране. Фейенорд предишната игра беше срещу Неймеген в Ередивизие на 2022/09/18 UTC, мачът завърши с резултат 4:3. Фейенорд ще изиграе следващия си мач на 2022/10/02 UTC срещу Неймеген в Ередивизие. Когато мачът започне, ще можете да следите резултата на живо от Неймеген срещу Фейенорд, класирането, актуализираните резултати от минута по минута и статистиката на мача.

Фейенорд Подреждане на последния мач
Фейенорд Формации от последно съвпадение: 4-2-3-1
Нападатели: Идриси, Оусама,Santiago Giménez,Джаханбакш, Алиреза,Danilo,Mimeirhel Benita,Igor Paixão,Ezequiel Bullaude,
Midfilders: Orkun Kökçü,Сзимански, Себастиан,Quinten Timber,Дилросун, Хавайро,Marcus Pedersen,Mohamed Taabouni,Mats Wieffer,Patrick Walemark,noah naujoks,Karim·Dermane,
Защитници: Lutsharel Geertruida,Гернот Траунер,Расмусен, Якоб,Dávid Hancko,Лопес, Маркос,Fredrik Andre Bjorkan,fredrik bjorkan,quilindschy hartman,
Вратари: Justin Bijlow,Тимон Веленрейтер,Офир Марсиано,Devin Remie,Jaimy Kroesen

Igor Paixão, 3 мачове, 1 Асистенции

(Фейенорд списъкът с най-добрите реализатори / асистенции се актуализира на живо по време на всеки мач)

Можете да кликнете върху който и да е играч от списъка на страницата на отбора и да видите неговата лична информация като националност, дата на раждане, височина, предпочитан крак, позиция, стойност на играча, история на трансферите и др. Има и статистически данни за всеки играч във всички състезания с всички общо изиграни и започнати мачове, изиграни минути, брой отбелязани голове, брой картони и много други. Резултатите от футбола на AiScore са достъпни като приложение за iPhone и iPad, приложение за Android в приложението Google Play и Windows. Можете да ни намерите във всички магазини на различни езици, търсейки „AiScore“. Инсталирайте приложението AiScore и следете всички Фейенорд мачове на живо на мобилния си телефон!