Stadio Artemio Franchi
43286
Florence,Italy
На Фиорентина

Фиорентина състезания, график, резултати от мачове и най-новото класиране. Фиорентина предишната игра беше срещу Наполи в Серия А на 2021/09/26 UTC, мачът завърши с резултат 0:1. Фиорентина ще изиграе следващия си мач на 2021/10/03 UTC срещу Наполи в Серия А. Когато мачът започне, ще можете да следите резултата на живо от Фиорентина срещу Наполи, класирането, актуализираните резултати от минута по минута и статистиката на мача.

Фиорентина Подреждане на последния мач
Фиорентина Формации от последно съвпадение: 4-3-3
Нападатели: Бисоли, Димитри,Nicolás González,Сотил, Рикардо,Кокорин, Александър,Кайехон, Хосе,Louis Munteanu,
Midfilders: Кастровили, Гаетано,Торейра, Лукас,Амрабат, Софиан,Дънкан, Алфред,Пулгар, Ерик,Бенаси, Марко,Бонавентура, Джакомо,Youssef Maleh,Сапонара, Рикардо,Alessandro Bianco,
Защитници: Миленкович, Никола,Lucas Martinez,Одриозола, Алваро,Бираги, Кристиано,Игор,Настасич, Матия,Венути, Лоренцо,Терзич, Алекса,
Вратари: Драговски, Бартоломей,Терациано, Пиетро,Michele Cerofolini,Бранколини, Федерико,Росати, Антонио,Ivan·Andonov

Игор, 6 мачове, 0 Асистенции

(Фиорентина списъкът с най-добрите реализатори / асистенции се актуализира на живо по време на всеки мач)

Можете да кликнете върху който и да е играч от списъка на страницата на отбора и да видите неговата лична информация като националност, дата на раждане, височина, предпочитан крак, позиция, стойност на играча, история на трансферите и др. Има и статистически данни за всеки играч във всички състезания с всички общо изиграни и започнати мачове, изиграни минути, брой отбелязани голове, брой картони и много други. Резултатите от футбола на AiScore са достъпни като приложение за iPhone и iPad, приложение за Android в приложението Google Play и Windows. Можете да ни намерите във всички магазини на различни езици, търсейки „AiScore“. Инсталирайте приложението AiScore и следете всички Фиорентина мачове на живо на мобилния си телефон!