Stadio Artemio Franchi
43286
Florence,Italy
На АКФ Фиорентина

АКФ Фиорентина състезания, график, резултати от мачове и най-новото класиране. АКФ Фиорентина предишната игра беше срещу Аталанта БК в Серия А на 2022/09/18 UTC, мачът завърши с резултат 2:0. АКФ Фиорентина ще изиграе следващия си мач на 2022/10/02 UTC срещу Аталанта БК в Серия А. Когато мачът започне, ще можете да следите резултата на живо от Аталанта БК срещу АКФ Фиорентина, класирането, актуализираните резултати от минута по минута и статистиката на мача.

АКФ Фиорентина Подреждане на последния мач
АКФ Фиорентина Формации от последно съвпадение: 4-2-3-1
Нападатели: Nicolás González,Йович, Лука,Артур,Куаме, Кристиан,Сотил, Рикардо,Кокорин, Александър,Filippo Di Stefano,
Midfilders: Барак, Антонин,Иконе, Джонатан,Кастровили, Гаетано,Амрабат, Софиан,Мандрогора, Роландо,Дънкан, Алфред,Зурковски, Симон,Youssef Maleh,Бонавентура, Джакомо,Сапонара, Рикардо,Бенаси, Марко,Alessandro Bianco,Costantino Favasuli,
Защитници: Сordeiro Dos Santos Domilson,Миленкович, Никола,Игор,Lucas Martinez,Бираги, Кристиано,Венути, Лоренцо,Раниери, Лука,Терзич, Алекса,Настасич, Матия,Dimo·Krastev,Ферарини, Габриеле,
Вратари: Голини, Пиерлуиджи,Терациано, Пиетро,Michele Cerofolini,Росати, Антонио

Lucas Martinez, 7 мачове, 0 Асистенции

(АКФ Фиорентина списъкът с най-добрите реализатори / асистенции се актуализира на живо по време на всеки мач)

Можете да кликнете върху който и да е играч от списъка на страницата на отбора и да видите неговата лична информация като националност, дата на раждане, височина, предпочитан крак, позиция, стойност на играча, история на трансферите и др. Има и статистически данни за всеки играч във всички състезания с всички общо изиграни и започнати мачове, изиграни минути, брой отбелязани голове, брой картони и много други. Резултатите от футбола на AiScore са достъпни като приложение за iPhone и iPad, приложение за Android в приложението Google Play и Windows. Можете да ни намерите във всички магазини на различни езици, търсейки „AiScore“. Инсталирайте приложението AiScore и следете всички АКФ Фиорентина мачове на живо на мобилния си телефон!