53
13
40
На Туран

Туран състезания, график, резултати от мачове и най-новото класиране. Туран предишната игра беше срещу - в Висша лига на 2021/10/30 UTC, мачът завърши с резултат 1:1. Туран ще изиграе следващия си мач на - срещу - в Висша лига. Когато мачът започне, ще можете да следите резултата на живо от - срещу -, класирането, актуализираните резултати от минута по минута и статистиката на мача.

Туран Подреждане на последния мач
Туран Формации от последно съвпадение: 4-3-2-1
Нападатели: Танат Нусербайев,Самир Фазли,Bekzhan Abdrakhman,Вахит Оразсахедов,Temirlan·Amirov,Roman·Pavinich,Erkasym·Eshenkul,Zynbolat·Maksymkhan,Pavel·Kriventsev,Aliyar·Mukhamed,
Midfilders: Mardan Tolebek,Branislav Janković,Milan Stojanović,Bekzat Beisenov,Nurgaini·Buribayev,Gani·Suleymen,Nurzhigit Smatov,Rayumbek·Tursyn,Ruslan·Akhimbekov,Aryntay, Shadiyar,Stefan·Zivkovic,Bekzhan·Alipbekov,Assylzhan·Abbas,Farkhat·Musabekov,
Защитници: Tamirlan Kozubaev,Evgen Chumak,Kyanysh Kalmuratov,Йермек Куантайев,Lionel Adams,Gumarov, Aybek,Bagdaulet·Risbekov,Eskhat·Zakiyev,Shodiyor·Bulishev,
Вратари: Andrey Pasechenko,Azamat·Zhomartov,Dauren·Tokmagambetov,Bekzhan·Toktarbai

nurgaini buribayev, 17 мачове, 0 Асистенции

(Туран списъкът с най-добрите реализатори / асистенции се актуализира на живо по време на всеки мач)

Можете да кликнете върху който и да е играч от списъка на страницата на отбора и да видите неговата лична информация като националност, дата на раждане, височина, предпочитан крак, позиция, стойност на играча, история на трансферите и др. Има и статистически данни за всеки играч във всички състезания с всички общо изиграни и започнати мачове, изиграни минути, брой отбелязани голове, брой картони и много други. Резултатите от футбола на AiScore са достъпни като приложение за iPhone и iPad, приложение за Android в приложението Google Play и Windows. Можете да ни намерите във всички магазини на различни езици, търсейки „AiScore“. Инсталирайте приложението AiScore и следете всички Туран мачове на живо на мобилния си телефон!