*Първенство на Сан Марино Разпределение Гол 4 Мачове
Campo Sportivo di Falciano
700
Falciano,San Marino
На Фолгоре

Фолгоре състезания, график, резултати от мачове и най-новото класиране. Фолгоре предишната игра беше срещу Фаетано в Първенство на Сан Марино на 2021/10/20 UTC, мачът завърши с резултат 1:2. Фолгоре ще изиграе следващия си мач на 2021/10/24 UTC срещу Фаетано в Първенство на Сан Марино. Когато мачът започне, ще можете да следите резултата на живо от Фолгоре срещу Фаетано, класирането, актуализираните резултати от минута по минута и статистиката на мача.

Фолгоре Подреждане на последния мач
Фолгоре Формации от последно съвпадение: 4-3-3
Нападатели: Marco Domeniconi,Marco Bernardi,Pier Giorgio·Altissimi,Francesco·Gioia,Nicolo·Venerucci,Yaya·Jassey,Imre Badalassi,William Edoardo·Garcia,Eric·Faithful,Matteo·Giardi,William·Innocenti,Paolo·Basile,Rosti·Marco,
Midfilders: Енрико Голинучи,Mirco Spighi,Riccardo Aluigi,Manuel Muccini,Luca Bezzi,Marco Berardi,Gioele·Evangelisti,Stefano Sacco,Davide·Lisi,Federico·Di Addario,Assane·Fall,Giacomo·Francioni,Michele·Casadei,Simone·Perrino,Matteo·Serafini,Dormi, Lorenzo,Luca Rossi,
Защитници: Roberto Rosini,Кристиан Брали,Francesco Sartori,Andrea Nucci,Stefano·Lessi,Manuel Iuzzolino,Daniel·Piscaglia,Luca·Nanni,Francesco·Bossa,Manuel·Ricci,Andrea·Sabbadini,Nicholas·Arrigoni,Andrea·Cappelli,Sottile, Fabio,Semeraro, Umberto,Marini, Nicola,Джовани Бонини,Piero·Tamagnini,
Вратари: Angelo·Russo,Emanuele·Semprini,Raschi, Riccardo,Alessandro Semprini,Riccardo·Scrape,Davide·Bicchiarelli,Temeroli, Marco,Giovanni·Lombardi,Riccardo·Giorgi

D. Piscaglia, 3 мачове, 0 Асистенции

(Фолгоре списъкът с най-добрите реализатори / асистенции се актуализира на живо по време на всеки мач)

Можете да кликнете върху който и да е играч от списъка на страницата на отбора и да видите неговата лична информация като националност, дата на раждане, височина, предпочитан крак, позиция, стойност на играча, история на трансферите и др. Има и статистически данни за всеки играч във всички състезания с всички общо изиграни и започнати мачове, изиграни минути, брой отбелязани голове, брой картони и много други. Резултатите от футбола на AiScore са достъпни като приложение за iPhone и iPad, приложение за Android в приложението Google Play и Windows. Можете да ни намерите във всички магазини на различни езици, търсейки „AiScore“. Инсталирайте приложението AiScore и следете всички Фолгоре мачове на живо на мобилния си телефон!