*Лига 1 на Япония Разпределение Гол 30 Мачове
Suita City Football Stadium
39694
Suita,Japan
На Г-Осака

Г-Осака състезания, график, резултати от мачове и най-новото класиране. Г-Осака предишната игра беше срещу Сапоро в Лига 1 на Япония на 2021/09/26 UTC, мачът завърши с резултат 2:1. Г-Осака ще изиграе следващия си мач на 2021/10/02 UTC срещу Сапоро в Лига 1 на Япония. Когато мачът започне, ще можете да следите резултата на живо от Г-Осака срещу Сапоро, класирането, актуализираните резултати от минута по минута и статистиката на мача.

Г-Осака Подреждане на последния мач
Г-Осака Формации от последно съвпадение: 4-2-3-1
Нападатели: Усами, Такаши,Леандро,Уелингтън Силва,Патрик,Юджи Оно,Haruto Shirai,Hiroto Yamami,Isa Sakamoto,Dai Tsukamoto,
Midfilders: Shu Kurata,Yosuke Ideguchi,Kosuke Onose,Yuya Fukuda,Tiago Alves,Se-Jong Ju,Shinya Yajima,Kohei Okuno,Jiro Nakamura,Yuki Yamamoto,Naoki Asano,
Защитници: Миура, Гента,Шоджи, Ген,Йонг-Гуон, Ким,Ryu Takao,Hiroki Fujiharu,Shunya Suganuma,Ko Yanagisawa,Keisuke Kurokawa,Won-ho Shin,Takuto Hirakawa,Yota Sato,
Вратари: Хигашигучи, Масааки,Jun Ichimori,Mizuki Hayashi,Kei Ishikawa,Taichi Kato

Shu Kurata, 30 мачове, 0 Асистенции

(Г-Осака списъкът с най-добрите реализатори / асистенции се актуализира на живо по време на всеки мач)

Можете да кликнете върху който и да е играч от списъка на страницата на отбора и да видите неговата лична информация като националност, дата на раждане, височина, предпочитан крак, позиция, стойност на играча, история на трансферите и др. Има и статистически данни за всеки играч във всички състезания с всички общо изиграни и започнати мачове, изиграни минути, брой отбелязани голове, брой картони и много други. Резултатите от футбола на AiScore са достъпни като приложение за iPhone и iPad, приложение за Android в приложението Google Play и Windows. Можете да ни намерите във всички магазини на различни езици, търсейки „AiScore“. Инсталирайте приложението AiScore и следете всички Г-Осака мачове на живо на мобилния си телефон!