Luigi Ferraris
36599
Genova,Italy
На Дженоа

Дженоа състезания, график, резултати от мачове и най-новото класиране. Дженоа предишната игра беше срещу Салернитана в Серия А на 2021/09/25 UTC, мачът завърши с резултат 3:3. Дженоа ще изиграе следващия си мач на 2021/10/02 UTC срещу Салернитана в Серия А. Когато мачът започне, ще можете да следите резултата на живо от Салернитана срещу Дженоа, класирането, актуализираните резултати от минута по минута и статистиката на мача.

Дженоа Подреждане на последния мач
Дженоа Формации от последно съвпадение: 4-2-3-1
Нападатели: Калеб Екубан,Кайседо, Фелипе,Дестро, Матиа,Пандев, Горан,Aleksander Buksa,Flavio Junior·Bianchi,Yayah Kallon,
Midfilders: Hernani,Ровела, Николо,Стураро, Стефано,Туре, Абдулайе,Пабло Галдамес,Джилионе, Паоло,Касата, Франческо,Бадел, Милан,Радованович, Иван,Малегони, Филипо,Manolo Portanova,Бехрами, Валон,Laurens·Serpe,Andrea Cambiaso,
Защитници: Zinho Vanheusden,Максимович, Никола,Johan Vásquez,Фарес, Мохамед,Бани, Матиа,Бираски, Давиде,Сабели, Стефано,Доменико Кришито,Масиело, Андреа,
Вратари: Сирижу, Салваторе,Семпер, Адриан,Маркети, Федерико,Андреначи, Лоренцо,Aleksander Mitrovic

Zinho Vanheusden, 6 мачове, 0 Асистенции

(Дженоа списъкът с най-добрите реализатори / асистенции се актуализира на живо по време на всеки мач)

Можете да кликнете върху който и да е играч от списъка на страницата на отбора и да видите неговата лична информация като националност, дата на раждане, височина, предпочитан крак, позиция, стойност на играча, история на трансферите и др. Има и статистически данни за всеки играч във всички състезания с всички общо изиграни и започнати мачове, изиграни минути, брой отбелязани голове, брой картони и много други. Резултатите от футбола на AiScore са достъпни като приложение за iPhone и iPad, приложение за Android в приложението Google Play и Windows. Можете да ни намерите във всички магазини на различни езици, търсейки „AiScore“. Инсталирайте приложението AiScore и следете всички Дженоа мачове на живо на мобилния си телефон!