Приятелски международни срещи Германия U19 1 - 1 Англия U19
Германия U19 Статистика
58
На Германия U19

Германия U19 състезания, график, резултати от мачове и най-новото класиране. Германия U19 предишната игра беше срещу - в Приятелски международни срещи на 2021/09/06 UTC, мачът завърши с резултат 1:1. Германия U19 ще изиграе следващия си мач на - срещу - в Приятелски международни срещи. Когато мачът започне, ще можете да следите резултата на живо от - срещу -, класирането, актуализираните резултати от минута по минута и статистиката на мача.

Германия U19 Подреждане на последния мач
Германия U19 Формации от последно съвпадение: -
Нападатели: Буркард, Джонатан Михаел,Leon Dajaku,Manuel Wintzheimer,Арп, Фиете,Niklas·Tauer,Голер, Бенджамин,Ястржембски, Денис,Yari Otto,Eric Hottmann,Sebastian Muller,Mick·Gudra,Kevin·Schade,Lenn·Jastremski,Charles-Jesaja·Herrmann,Nicolas·Kuhn,
Midfilders: Майер, Арне,Adrian Fein,Краус, Том,Мбом, Жан-Мануел,Finn Ole Becker,Oliver Batista Meier,Йебоа, Джон,Timothy Tillman,Jonas David,Sam Schreck,Tom Baack,Atakan Akkaynak,Jannis Kübler,Lazar Vujadin·Samardzic,Soufiane·Messeguem,Oscar·Schoenfelder,Kaan Kurt,Остерхаге, Патрик,
Защитници: Катербах, Ноа,Maximilian Bauer,Май, Ларс Лукас,Kevin Ehlers,Kilian Ludewig,Якел, Фредерик,Бисек, Ян,Баак, Флориан,Бесте, Ян-Никлас,Франке, Доминик,Талабиди, Малик,Antonis Aidonis,Аста, Симон,Philipp·Treu,Kilian Senkbeil,Alexander Lungwitz,Davide-Jerome Itter,Jose-Enrique·Rios Alonso,
Вратари: Фрухтл, Кристиан,Плогман, Лука,Бартелс, Ян-Кристоф,Luis Klatte,Daniel·Klein,Diant·Ramaj

Германия U19 списък с играчи за наранявания
-

Германия U19 Най-резултатни {season}
-

Германия U19 Най-добри асистенции {season}
-
(Германия U19 списъкът с най-добрите реализатори / асистенции се актуализира на живо по време на всеки мач)

Можете да кликнете върху който и да е играч от списъка на страницата на отбора и да видите неговата лична информация като националност, дата на раждане, височина, предпочитан крак, позиция, стойност на играча, история на трансферите и др. Има и статистически данни за всеки играч във всички състезания с всички общо изиграни и започнати мачове, изиграни минути, брой отбелязани голове, брой картони и много други. Резултатите от футбола на AiScore са достъпни като приложение за iPhone и iPad, приложение за Android в приложението Google Play и Windows. Можете да ни намерите във всички магазини на различни езици, търсейки „AiScore“. Инсталирайте приложението AiScore и следете всички Германия U19 мачове на живо на мобилния си телефон!