Nuevo Los Cármenes
22524
Granada,Spain
На Гранада

Гранада състезания, график, резултати от мачове и най-новото класиране. Гранада предишната игра беше срещу - в ЛаЛига на 2021/05/23 UTC, мачът завърши с резултат 0:0. Гранада ще изиграе следващия си мач на - срещу - в ЛаЛига. Когато мачът започне, ще можете да следите резултата на живо от - срещу -, класирането, актуализираните резултати от минута по минута и статистиката на мача.

Гранада Подреждане на последния мач
Гранада Формации от последно съвпадение: 5-4-1
Нападатели: Luis Suárez,Кенеди, Робърт,Пуертас, Антонио,Соро, Алберто,Вико, Феде,Солдадо, Роберто,Молина, Хорхе,Daniel Plomer,
Midfilders: Куина, Домингос,Етеки, Ян,Гоналон, Максим,Монторо, Анхел,Luis Milla,Eris Abedini,Antonio Aranda,Ruiz Ismael ,Jesus·Rodriguez,Carlos·Leon Garcia,Juan Brunet,Alvaro·Bravo,Raul·Torrente,
Защитници: Дуарте, Домингос,Валихо, Хесус,Перез, Нехуен,Нева, Карлос,Фулкие, Димитри,Марин, Адриан,Диаз, Виктор,Санчес, Герман,Лозано, Нейдер,Куини,Pepe Sánchez,Pepe,Kingsley·Fobi,Sergio·Barcia Larenxeira,
Вратари: Ескандел, Аарон,João Paulo Santos da Costa,Arnau·Fabrega,Angel·Jimenez Gallego,Rafael·Romero Morillo

Luis Suárez, 27 мачове, 1 Асистенции

(Гранада списъкът с най-добрите реализатори / асистенции се актуализира на живо по време на всеки мач)

Можете да кликнете върху който и да е играч от списъка на страницата на отбора и да видите неговата лична информация като националност, дата на раждане, височина, предпочитан крак, позиция, стойност на играча, история на трансферите и др. Има и статистически данни за всеки играч във всички състезания с всички общо изиграни и започнати мачове, изиграни минути, брой отбелязани голове, брой картони и много други. Резултатите от футбола на AiScore са достъпни като приложение за iPhone и iPad, приложение за Android в приложението Google Play и Windows. Можете да ни намерите във всички магазини на различни езици, търсейки „AiScore“. Инсталирайте приложението AiScore и следете всички Гранада мачове на живо на мобилния си телефон!