Азиатска купа Камбоджа 2 - 1 Гуам
Гуам Статистика
64
На Гуам

Гуам състезания, график, резултати от мачове и най-новото класиране. Гуам предишната игра беше срещу - в Азиатска купа на 2021/10/12 UTC, мачът завърши с резултат 2:1. Гуам ще изиграе следващия си мач на - срещу - в Азиатска купа. Когато мачът започне, ще можете да следите резултата на живо от - срещу -, класирането, актуализираните резултати от минута по минута и статистиката на мача.

Гуам Подреждане на последния мач
Гуам Формации от последно съвпадение: -
Нападатели: Clayton Sato,Jacob Mcdonald,Eddie·Kyung-Rim Na,Marcus Lopez,Aaron·Kruger,Dylan Naputi,Clayton·Sato,Micah Thomas·Sonido Hennegan,Aidan·Basto Dickson,Tye·Perdido,Kyung-Rim·Na,Min Sun·Choi,
Midfilders: Anthony Moon,Nate Sablan,Eduardo Jr.Pedemonte,Leon Morimoto,Mark Anthony·Torres Chargualaf,Devan Jakob Camacho·Mendiola,Kyle Ko·Halehale,Dominic Francis·Perez,Ethan Mathew·Elwell,Marlon·Evans,Anthony·Moon,Eduardo Junior·Pedemonte,Jason Cunliffe,Nathan·Sablan,John Landa Matkin,Rin·Katsumata,Ryan·Guy,Dominic Tacadina·Gadia,Jan Willem·Staman,Ian Anthony·Mariano,Shawn·Aguigui,Ryan Quitugua,Travis Nicklaw,
Защитници: Shawn Aguigui,Morgan McKenna,Alex Lee,Scott Leon·Guerrero,Jonahan·Romero,Брандън МакДоналд,Mason·Grimes,Michael·Crowley,Takumi·Odell,Joseph·Dominic Ciochetto,Anthony·Taiga Simon,Takumi·Ito,Shane Tenorio·Healy,Isiah Lagutang,Nate Lee,Leon Marcus·Morimoto,Morgan·McKenna,Justin·Lee,Micah·Paulino,
Вратари: Bijan·Gloston,Doug·Herrick,Alexander·Stenson,Elias·Jesus,Sean Uchiyama·Evans,Dallas·Jaye

Гуам списък с играчи за наранявания
-

Гуам Най-резултатни {season}
-

Гуам Най-добри асистенции {season}
-
(Гуам списъкът с най-добрите реализатори / асистенции се актуализира на живо по време на всеки мач)

Можете да кликнете върху който и да е играч от списъка на страницата на отбора и да видите неговата лична информация като националност, дата на раждане, височина, предпочитан крак, позиция, стойност на играча, история на трансферите и др. Има и статистически данни за всеки играч във всички състезания с всички общо изиграни и започнати мачове, изиграни минути, брой отбелязани голове, брой картони и много други. Резултатите от футбола на AiScore са достъпни като приложение за iPhone и iPad, приложение за Android в приложението Google Play и Windows. Можете да ни намерите във всички магазини на различни езици, търсейки „AiScore“. Инсталирайте приложението AiScore и следете всички Гуам мачове на живо на мобилния си телефон!