Estadio Municipal Rumiñaui
7500
Sangolqui,Ecuador
На Инд. дел Вале

Инд. дел Вале състезания, график, резултати от мачове и най-новото класиране. Инд. дел Вале предишната игра беше срещу Олмедо в Лига Про на 2021/10/24 UTC, мачът завърши с резултат 0:2. Инд. дел Вале ще изиграе следващия си мач на 2021/10/31 UTC срещу Олмедо в Лига Про. Когато мачът започне, ще можете да следите резултата на живо от Инд. дел Вале срещу Олмедо, класирането, актуализираните резултати от минута по минута и статистиката на мача.

Инд. дел Вале Подреждане на последния мач
Инд. дел Вале Формации от последно съвпадение: 3-5-2
Нападатели: Jonathan·Bauman,Jose Enrique Angulo,Плаза, Стивън,Alan Steve·Minda Garcia,Joffre·Escobar,Liberman Bryan·Torres Nazareno,Adrián Mejía,Neicer Aldhair·Acosta Mendez,
Midfilders: Лоренцо Фаравели,Jacob Murillo,Кристиан Ортиз,Жуниор Сорноза,Фернандо Гайбор,Фернандо Гереро,Кристиан Пелерано,Efrén Mera,Darlin Leiton,卡拉巴贾尔,Renny·Sinisterra,William Joel·Pacho Tenorio,Bryan·Garcia,Edwin Alexander·Angulo Avila,Orlando Jeampaul·Herrera Martinez,Zeus Tommy·Cordero Martinez,Milton Jahir·Cagua Valencia,Luis Mateo Ortiz Lara,Gino Ricardo·Angulo Bones,Nicolas·Previtali,Караско, Хосе Мария,Patrik Kleiver·Mercado Altamirano,Carlos Armando·Gruezo Arboleda,Marco Angulo,Bryan David·Corozo Caicedo,Anderson Yady·Cortez Arroyo,Clerencee Richard·Borja Chasing,Yaimar Abel·Medina Ortiz,Jimmy Javier·Ayovi Angulo,Fricson Borja,
Защитници: Richard Schunke,Luis Segovia,Кайседо, Бедер,Anthony Landazuri,Carlos Uvilde·Sanchez Esmeraldas,Garis Aldair·Mina Ortiz,Maikel Josue·Caicedo Ayov,Javier Alexander·Sanchez Valencia,Cristopher Adonis·Angulo Caicedo,Roberto Cabezas,Jhoanner Chávez,José Hurtado Cheme,
Вратари: Рамирес, Мойзес,Joan López,Jeffry Jahir·Vergara Mora,Kleber·Pinargote,Jordan Isaac·Estupinan Santillan

J. Sánchez, 18 мачове, 1 Асистенции

(Инд. дел Вале списъкът с най-добрите реализатори / асистенции се актуализира на живо по време на всеки мач)

Можете да кликнете върху който и да е играч от списъка на страницата на отбора и да видите неговата лична информация като националност, дата на раждане, височина, предпочитан крак, позиция, стойност на играча, история на трансферите и др. Има и статистически данни за всеки играч във всички състезания с всички общо изиграни и започнати мачове, изиграни минути, брой отбелязани голове, брой картони и много други. Резултатите от футбола на AiScore са достъпни като приложение за iPhone и iPad, приложение за Android в приложението Google Play и Windows. Можете да ни намерите във всички магазини на различни езици, търсейки „AiScore“. Инсталирайте приложението AiScore и следете всички Инд. дел Вале мачове на живо на мобилния си телефон!