33
14
19
На Йоникос

Йоникос състезания, график, резултати от мачове и най-новото класиране. Йоникос предишната игра беше срещу Атромитос в Супер Лига на 2021/10/16 UTC, мачът завърши с резултат 4:1. Йоникос ще изиграе следващия си мач на 2021/10/23 UTC срещу Атромитос в Супер Лига. Когато мачът започне, ще можете да следите резултата на живо от Атромитос срещу Йоникос, класирането, актуализираните резултати от минута по минута и статистиката на мача.

Йоникос Подреждане на последния мач
Йоникос Формации от последно съвпадение: 4-2-3-1
Нападатели: Рейналдо Ленис,Турам,Джерсон Кабрал,Буено,Eleftherios Matsoukas,Georgios Manalis,Theodosis Macheras,
Midfilders: Аяс Аосман,Далсио,Георгиос Мигас,Вулнет Баша,Spyros Fourlanos,Никос Критикос,Ромао, Алексис,Giannis Iatroudis,Каняс,Nikos Moustakis,Giannis·Gotsoulias,Vasilios·Poghosyan,Luiz Felipe·Bonetti,
Защитници: Дидие Делгадо,Луан,Дмитрий Чигрински,Salvador Sanchez,Nikolaos Vafeas,Димитрис Константинидис,Giannis Kiakos,Георгиос Валерианос,Konstas Tsirigotis,
Вратари: Lefteris Choutesiotis,Александрос Анагностопулос,Kristian·Rroku,Georgios·Christodoulis

Джерсон Кабрал, 6 мачове, 0 Асистенции

(Йоникос списъкът с най-добрите реализатори / асистенции се актуализира на живо по време на всеки мач)

Можете да кликнете върху който и да е играч от списъка на страницата на отбора и да видите неговата лична информация като националност, дата на раждане, височина, предпочитан крак, позиция, стойност на играча, история на трансферите и др. Има и статистически данни за всеки играч във всички състезания с всички общо изиграни и започнати мачове, изиграни минути, брой отбелязани голове, брой картони и много други. Резултатите от футбола на AiScore са достъпни като приложение за iPhone и iPad, приложение за Android в приложението Google Play и Windows. Можете да ни намерите във всички магазини на различни езици, търсейки „AiScore“. Инсталирайте приложението AiScore и следете всички Йоникос мачове на живо на мобилния си телефон!