Jeonju World Cup Stadium
42477
Jeonju,South Korea
На Жонбук

Жонбук състезания, график, резултати от мачове и най-новото класиране. Жонбук предишната игра беше срещу Сувон Сити в К Лига 1 на 2021/12/05 UTC, мачът завърши с резултат 2:0. Жонбук ще изиграе следващия си мач на 2022/02/19 UTC срещу Сувон Сити в К Лига 1. Когато мачът започне, ще можете да следите резултата на живо от Жонбук срещу Сувон Сити, класирането, актуализираните резултати от минута по минута и статистиката на мача.

Жонбук Подреждане на последния мач
Жонбук Формации от последно съвпадение: -
Нападатели: Stanislav Iljutcenko,Song Minkyu,Густаво,Seung Gyu Han,Seung Dae Kim,Jun-beom·Park,Jang-woo·Hong,Joon-ho·Lee,
Midfilders: Моду Бароу,Seung Ki Lee,Kyo Won Han,Бо Кюнг Ким,Seon-min Moon,Takahiro Kunimoto,Seung-Ho Paik,Ryu Jae-Moon,Yun-ho Jang,Lee Sung-Yoon,Ji-Hoon Lee,Myeong Sejin,Jin-seob·Park,Seong-ung·Maeng,Youngsuk·Kang,
Защитници: Йеонг Хо Хонг,Bo Kyung Choi,Лий, Йонг,Жин Су Ким,Ja-Ryong Koo,Chul-Soon Choi,Ju Yong Lee,You-hyeon Lee,Chang-woo·Park,Jin-Seong Park,Yun-Sang Noh,Woo-yeon·Lee,Hyeon-woong·Choi,
Вратари: Song Beom-Keun,Byeong-Geun Hwang,Kim·Jung-Hoon,Беом Йонг Лий,Joonhong Kim,Bum Soo·Lee

Жонбук списък с играчи за наранявания
-

Жонбук Най-резултатни 2022
-

Жонбук Най-добри асистенции 2022
-
(Жонбук списъкът с най-добрите реализатори / асистенции се актуализира на живо по време на всеки мач)

Можете да кликнете върху който и да е играч от списъка на страницата на отбора и да видите неговата лична информация като националност, дата на раждане, височина, предпочитан крак, позиция, стойност на играча, история на трансферите и др. Има и статистически данни за всеки играч във всички състезания с всички общо изиграни и започнати мачове, изиграни минути, брой отбелязани голове, брой картони и много други. Резултатите от футбола на AiScore са достъпни като приложение за iPhone и iPad, приложение за Android в приложението Google Play и Windows. Можете да ни намерите във всички магазини на различни езици, търсейки „AiScore“. Инсталирайте приложението AiScore и следете всички Жонбук мачове на живо на мобилния си телефон!