Allianz Stadium
41500
Turin,Italy
На Ювентус

Ювентус състезания, график, резултати от мачове и най-новото класиране. Ювентус предишната игра беше срещу Кремонезе в Серия А на 2022/11/13 UTC, мачът завърши с резултат 3:0. Ювентус ще изиграе следващия си мач на 2023/01/04 UTC срещу Кремонезе в Серия А. Когато мачът започне, ще можете да следите резултата на живо от Кремонезе срещу Ювентус, класирането, актуализираните резултати от минута по минута и статистиката на мача.

Ювентус Подреждане на последния мач
Ювентус Формации от последно съвпадение: 3-5-2
Нападатели: Бисоли, Димитри,Кийн, Мойс,Арек Милик,Хорхе, Кайо,Samuel Iling,Cosimo Marco Da Graca,
Midfilders: Киеза, Федерико,Погба, Пол,Локатели, Мануел,Костич, Филип,МакКени, Уестън,Рабио, Адриен,Паредес, Леандро,Ровела, Николо,Анхел Ди Мария,Nicolò Fagioli,Аке, Марли,Enzo Barrenechea,Mattia Compagnon,Fabio Miretti,matias soule,
Защитници: Глейсън Бремер,Данило,Куадрадо, Хуан,Де Сцилио, Матиа,Сандро, Алекс,Бонучи, Леонардо,Ругани, Даниеле,Tommaso Barbieri,diego stramaccioni,Federico Gatti,
Вратари: Войчех Счесни,Перин, Матиа,Пинсолио, Карло,Giovanni Garofani,Simone Scaglia

Samuel Iling, 5 мачове, 1 Асистенции

(Ювентус списъкът с най-добрите реализатори / асистенции се актуализира на живо по време на всеки мач)

Можете да кликнете върху който и да е играч от списъка на страницата на отбора и да видите неговата лична информация като националност, дата на раждане, височина, предпочитан крак, позиция, стойност на играча, история на трансферите и др. Има и статистически данни за всеки играч във всички състезания с всички общо изиграни и започнати мачове, изиграни минути, брой отбелязани голове, брой картони и много други. Резултатите от футбола на AiScore са достъпни като приложение за iPhone и iPad, приложение за Android в приложението Google Play и Windows. Можете да ни намерите във всички магазини на различни езици, търсейки „AiScore“. Инсталирайте приложението AiScore и следете всички Ювентус мачове на живо на мобилния си телефон!