Stadio Olimpico
72634
Rome,Italy
На Лацио

Лацио състезания, график, резултати от мачове и най-новото класиране. Лацио предишната игра беше срещу Лече в Серия А на 2022/11/13 UTC, мачът завърши с резултат 3:0. Лацио ще изиграе следващия си мач на 2023/01/04 UTC срещу Лече в Серия А. Когато мачът започне, ще можете да следите резултата на живо от Лече срещу Лацио, класирането, актуализираните резултати от минута по минута и статистиката на мача.

Лацио Подреждане на последния мач
Лацио Формации от последно съвпадение: 4-3-3
Нападатели: Имобиле, Чиро,Алберто, Луис,Педро,Matteo Cancellieri,
Midfilders: Милинкович-Савич, Сергей,Закани, Матиа,Андерсон, Фелипе,Лазари, Мануел,Marcos Antonio,Каталди, Данило,Векино, Матиас,Фарес, Мохамед,Raul Moro,Biagio Morrone,Luka Romero,M. Bertini,
Защитници: Романьоли, Алесио,Касале, Николо,Марушич, Адам,Башич, Тома,Патрис,Хусай, Елсейд,Dimitrije Kamenović,Дурмиси, Риза,Раду, Щефан,Nicolò Armini,Mario Gila Fuentes,Mario·Gila,R.Mussolini,
Вратари: Максимиано, Луис,Иван Проведел,Адамонис, Мариус,Alessio Furlanetto,Federico·Magro,Giacomo·Moretti

Иван Проведел, 15 мачове, 0 Асистенции

(Лацио списъкът с най-добрите реализатори / асистенции се актуализира на живо по време на всеки мач)

Можете да кликнете върху който и да е играч от списъка на страницата на отбора и да видите неговата лична информация като националност, дата на раждане, височина, предпочитан крак, позиция, стойност на играча, история на трансферите и др. Има и статистически данни за всеки играч във всички състезания с всички общо изиграни и започнати мачове, изиграни минути, брой отбелязани голове, брой картони и много други. Резултатите от футбола на AiScore са достъпни като приложение за iPhone и iPad, приложение за Android в приложението Google Play и Windows. Можете да ни намерите във всички магазини на различни езици, търсейки „AiScore“. Инсталирайте приложението AiScore и следете всички Лацио мачове на живо на мобилния си телефон!