*Майстрилига Разпределение Гол 26 Мачове
Kadrioru staadion
5000
Tallinn,Estonia
На Левадия

Левадия състезания, график, резултати от мачове и най-новото класиране. Левадия предишната игра беше срещу Талина Калев в Майстрилига на 2021/10/16 UTC, мачът завърши с резултат 3:2. Левадия ще изиграе следващия си мач на 2021/10/24 UTC срещу Талина Калев в Майстрилига. Когато мачът започне, ще можете да следите резултата на живо от Левадия срещу Талина Калев, класирането, актуализираните резултати от минута по минута и статистиката на мача.

Левадия Подреждане на последния мач
Левадия Формации от последно съвпадение: 3-2-4-1
Нападатели: Frank Liivak,Robert Kirss,Karl Oigus,Ханес Аниер,Artjom Komlov,Eric Moreno,Joao Neto Morelli,Kouakou Fabrice Elysee Kouadio,Iurii Kolomoiets,Amar Yunis Abdallah,Nevil Krimm,
Midfilders: Bogdan Vastsuk,Zakaria Beglarishvili,Ernest Agyiri,Mark Oliver Roosnupp,Marko Putinčanin,Brent Lepistu,Илия Антонов,Amir Natkho,Rasmus Peetson,Kirill Nesterov,Daniil Petrunin,Andrei Grigorjev,Pavel Marin,aime gando,
Защитници: Zurab Ochigava,Miljan Ilić,Maximiliano Uggè,Oleksandr Safronov,Maksim Podholjuzin,Igor Dudarev,Trevor Elhi,Markus Jürgenson,Милан Митрович,Evgeny Osipov,Luka Lukovic,
Вратари: Karl Andre Vallner,Артур Котенко,Armands Aparins,Aleksandr Kraizmer,dmitri pjatajev

Karl Andre Vallner, 25 мачове, 0 Асистенции

(Левадия списъкът с най-добрите реализатори / асистенции се актуализира на живо по време на всеки мач)

Можете да кликнете върху който и да е играч от списъка на страницата на отбора и да видите неговата лична информация като националност, дата на раждане, височина, предпочитан крак, позиция, стойност на играча, история на трансферите и др. Има и статистически данни за всеки играч във всички състезания с всички общо изиграни и започнати мачове, изиграни минути, брой отбелязани голове, брой картони и много други. Резултатите от футбола на AiScore са достъпни като приложение за iPhone и iPad, приложение за Android в приложението Google Play и Windows. Можете да ни намерите във всички магазини на различни езици, търсейки „AiScore“. Инсталирайте приложението AiScore и следете всички Левадия мачове на живо на мобилния си телефон!