*Национална лига Разпределение Гол 11 Мачове
Victoria Stadium
5000
Gibraltar,Gibraltar
На Линкълн Ред Импс

Линкълн Ред Импс състезания, график, резултати от мачове и най-новото класиране. Линкълн Ред Импс предишната игра беше срещу Монс Калпе в UEFA Europa Conference League на 2021/11/25 UTC, мачът завърши с резултат 0:4. Линкълн Ред Импс ще изиграе следващия си мач на 2021/11/30 UTC срещу Монс Калпе в UEFA Europa Conference League. Когато мачът започне, ще можете да следите резултата на живо от Линкълн Ред Импс срещу Монс Калпе, класирането, актуализираните резултати от минута по минута и статистиката на мача.

Линкълн Ред Импс Подреждане на последния мач
Линкълн Ред Импс Формации от последно съвпадение: 4-3-3
Нападатели: Ектор Фигероа Кабрера,Nikita Kovalonoks,Kike Gómez,Tjay De Barr,Lee Casciaro,Emmanuel Ocran,Rafael Aranda Vincueria,James Coombes,Dylan·Peacock,Gato,George Cabrera,Sunny·Omoregie,Eric Franc Same Mfoumou,
Midfilders: Javi Añón,Лиъм Уолкър,Mustapha Yahaya,Alan·Araiza,Leon·Moore,Juan Montesinos,Braian·Gomez,Borja·Gil,Marco·Rosa,Carralero,Pablo·Rubio Ruibal,Graeme Torrilla,Diego Gámiz,
Защитници: Скот Уайсман,Рой Алън Чиполина,Джоузеф Луис Чиполина,Ethan Britto,Kian Ronan,Jesus Toscano Serrano,Jack Sergeant,Julian Valarino,Ethan Llambias,Álvaro Oliver,Bernardo Lopes,
Вратари: Kyle Goldwin,Alejandro Caro·Navarro,Francisco·Paulino,Manuel Soler Ortuno,Dayle Coleing

Линкълн Ред Импс списък с играчи за наранявания
-

Линкълн Ред Импс Най-резултатни 20-21
-

Линкълн Ред Импс Най-добри асистенции 20-21
-
(Линкълн Ред Импс списъкът с най-добрите реализатори / асистенции се актуализира на живо по време на всеки мач)

Можете да кликнете върху който и да е играч от списъка на страницата на отбора и да видите неговата лична информация като националност, дата на раждане, височина, предпочитан крак, позиция, стойност на играча, история на трансферите и др. Има и статистически данни за всеки играч във всички състезания с всички общо изиграни и започнати мачове, изиграни минути, брой отбелязани голове, брой картони и много други. Резултатите от футбола на AiScore са достъпни като приложение за iPhone и iPad, приложение за Android в приложението Google Play и Windows. Можете да ни намерите във всички магазини на различни езици, търсейки „AiScore“. Инсталирайте приложението AiScore и следете всички Линкълн Ред Импс мачове на живо на мобилния си телефон!