Anfield
54074
Liverpool,England
На Ливърпул

Ливърпул състезания, график, резултати от мачове и най-новото класиране. Ливърпул предишната игра беше срещу Норич в Висша лига на 2021/05/23 UTC, мачът завърши с резултат 2:0. Ливърпул ще изиграе следващия си мач на 2021/08/14 UTC срещу Норич в Висша лига. Когато мачът започне, ще можете да следите резултата на живо от Норич срещу Ливърпул, класирането, актуализираните резултати от минута по минута и статистиката на мача.

Ливърпул Подреждане на последния мач
Ливърпул Формации от последно съвпадение: -
Нападатели: Сала, Мохамед,Мане, Садио,Фирминьо, Роберто,Жота, Диого,Елиът, Харви,Ориги, Дивок,
Midfilders: Фабиньо,Кейта, Наби,Джоунс, Къртис,Алкантара, Тиаго,Хендерсън, Джордан,Окслейд-Чембърлейн, Алекс,Шакири, Джердан,Милнър, Джеймс,Оджо, Шей,Уудбърн, Бенджамин,Jake Cain,Leighton Clarkson,
Защитници: Александър-Арнолд, Трент,Робертсън, Андрю,Ван Дийк, Върджил,Конате, Ибрахима,Гомес, Джо,Кобак, Озан,Матип, Джоел,Филипс, Натаниел,Neco Williams,Konstantinos Tsimikas,Бен Дейвис,Morgan Boyes,Billy Koumetio,Rhys·Williams,
Вратари: Алисон,Келехър, Каоймин,Адриан,Jakub·Ojrzynski,Liam Hughes,Harvey·Davies

-
(Ливърпул списъкът с най-добрите реализатори / асистенции се актуализира на живо по време на всеки мач)

Можете да кликнете върху който и да е играч от списъка на страницата на отбора и да видите неговата лична информация като националност, дата на раждане, височина, предпочитан крак, позиция, стойност на играча, история на трансферите и др. Има и статистически данни за всеки играч във всички състезания с всички общо изиграни и започнати мачове, изиграни минути, брой отбелязани голове, брой картони и много други. Резултатите от футбола на AiScore са достъпни като приложение за iPhone и iPad, приложение за Android в приложението Google Play и Windows. Можете да ни намерите във всички магазини на различни езици, търсейки „AiScore“. Инсталирайте приложението AiScore и следете всички Ливърпул мачове на живо на мобилния си телефон!