Bukit Jalil National Stadium
80000
Kuala Lumpur,Malaysia
На Малайзия

Малайзия състезания, график, резултати от мачове и най-новото класиране. Малайзия предишната игра беше срещу Камбоджа в Приятелски международни срещи на 2021/10/09 UTC, мачът завърши с резултат 5:1. Малайзия ще изиграе следващия си мач на 2021/12/06 UTC срещу Камбоджа в Приятелски международни срещи. Когато мачът започне, ще можете да следите резултата на живо от Камбоджа срещу Малайзия, класирането, актуализираните резултати от минута по минута и статистиката на мача.

Малайзия Подреждане на последния мач
Малайзия Формации от последно съвпадение: -
Нападатели: Syafiq Ahmad,Norshahrul Talaha,Ahmad Hazwan Bin Bakri,Luqman·Hakim Shamsudin,Arif Aiman·Mohd Hanapi,Zaquan Adha·Radzak,Muhammad·Shahrel Fikri,
Midfilders: Liridon Krasniqi,Baddrol Bakhtiar,Brendan Gan,Muhd Safawi Rasid,Akram Mahinan,Partiban·Janasekaran,Abdul Halim·bin Saari,Hadin Azman,Nazmi Faiz,Mohamadou Sumareh,Akhyar Rashid,Kenny Pallraj·Davaragi,Syamer Kutty Abba,Azam·Abdul,Putera Nadher,Mohd Azzizan·bin Nordin,Muhammad Danial Amier,Mohamad Nasril Izzat bin Jalil,Mohammad Nor Azam·bin Abdul Azih,
Защитници: Дион Коолс,La'Vere Corbin-Ong,Матю Дейвис,Syahmi·Safari,Guilherme,Irfan Zakaria,Aidil Zafuan,Mohd Fazly Mazlan,Mohd Azrif Nasrulhaq,Muhammad Syazwan·Andik Mohd Ishak,Nazirul Naim·Che Hashim,Shahrul·Saad,Adam Nor Azlin,Dominic·Tan,
Вратари: Mohd Farizal Marlias,Mohd Ifwat Akmal,Khairul·Fahmi,Khairul Azhan Khalid,Muhammad Zarif Irfan bin·Hashimuddin,Samuel Jacob·Somerville

Малайзия списък с играчи за наранявания
-

Малайзия Най-резултатни {season}
-

Малайзия Най-добри асистенции {season}
-
(Малайзия списъкът с най-добрите реализатори / асистенции се актуализира на живо по време на всеки мач)

Можете да кликнете върху който и да е играч от списъка на страницата на отбора и да видите неговата лична информация като националност, дата на раждане, височина, предпочитан крак, позиция, стойност на играча, история на трансферите и др. Има и статистически данни за всеки играч във всички състезания с всички общо изиграни и започнати мачове, изиграни минути, брой отбелязани голове, брой картони и много други. Резултатите от футбола на AiScore са достъпни като приложение за iPhone и iPad, приложение за Android в приложението Google Play и Windows. Можете да ни намерите във всички магазини на различни езици, търсейки „AiScore“. Инсталирайте приложението AiScore и следете всички Малайзия мачове на живо на мобилния си телефон!