Old Trafford
74994
Manchester,England
На Манчестър Юнайтед

Манчестър Юнайтед състезания, график, резултати от мачове и най-новото класиране. Манчестър Юнайтед предишната игра беше срещу Брентфорд в Приятелски клубни срещи на 2021/07/24 UTC, мачът завърши с резултат 4:2. Манчестър Юнайтед ще изиграе следващия си мач на 2021/07/28 UTC срещу Брентфорд в Приятелски клубни срещи. Когато мачът започне, ще можете да следите резултата на живо от Манчестър Юнайтед срещу Брентфорд, класирането, актуализираните резултати от минута по минута и статистиката на мача.

Манчестър Юнайтед Подреждане на последния мач
Манчестър Юнайтед Формации от последно съвпадение: -
Нападатели: Рашфорд, Маркъс,Грийнууд, Мейсън,Марсиал, Антъни,Лингард, Джеси,Кавани, Единсон,Anthony Elanga,Amad Traoré,Shola Shoretire,
Midfilders: Санчо, Ядон,Фернандес, Бруно,Погба, Пол,МакТоминей, Скот,Дони ван де Беек,Фред,Джеймс, Даниел,Матич, Неманя,Мата, Хуан,Гарнър, Джеймс,Hannibal·Mejbri,Ethan Galbraith,
Защитници: Магуайър, Хари,Шоу, Люк,Уан-Бисака, Аарън,Линделоф, Виктор,Алекс Телес,Бейли, Ерик,Brandon Williams,Туанзебе, Аксел,Джоунс, Фил,William Thomas Fish,Teden Mengi,
Вратари: Хендерсън, Дийн,Де Хеа, Давид,Хийтън, Том,Ромеро, Серхио,Перейра, Джоел,Nathan Bishop,Грант, лий

-
(Манчестър Юнайтед списъкът с най-добрите реализатори / асистенции се актуализира на живо по време на всеки мач)

Можете да кликнете върху който и да е играч от списъка на страницата на отбора и да видите неговата лична информация като националност, дата на раждане, височина, предпочитан крак, позиция, стойност на играча, история на трансферите и др. Има и статистически данни за всеки играч във всички състезания с всички общо изиграни и започнати мачове, изиграни минути, брой отбелязани голове, брой картони и много други. Резултатите от футбола на AiScore са достъпни като приложение за iPhone и iPad, приложение за Android в приложението Google Play и Windows. Можете да ни намерите във всички магазини на различни езици, търсейки „AiScore“. Инсталирайте приложението AiScore и следете всички Манчестър Юнайтед мачове на живо на мобилния си телефон!