Maradona Stadium
60240
Naples,Italy
На Наполи

Наполи състезания, график, резултати от мачове и най-новото класиране. Наполи предишната игра беше срещу Спартак Москва в Серия А на 2021/09/26 UTC, мачът завърши с резултат 2:0. Наполи ще изиграе следващия си мач на 2021/09/30 UTC срещу Спартак Москва в Серия А. Когато мачът започне, ще можете да следите резултата на живо от Наполи срещу Спартак Москва, класирането, актуализираните резултати от минута по минута и статистиката на мача.

Наполи Подреждане на последния мач
Наполи Формации от последно съвпадение: 4-3-3
Нападатели: Осимен, Виктор,Инсине, Лоренцо,Лозано, Хървинг,Политано, Матео,Петаня, Андреа,Мартенс, Дрис,Оунас, Адам,Antonio Cioffi,
Midfilders: Зелински, Пьотър,Руиз, Фабиан,Андре Замбо Ангиса,Елмас, Елжиф,Деме, Диего,Лоботка, Станислав,Коста, Филипо,
Защитници: Кулибали, Калиду,Ди Лоренцо, Джовани,Манолас, Костас,Рахмани, Амир,Руи, Марио,Гулам, Фаузи,Малкуи, Кевин,Хесус, Хуан,Alessandro·Zanoli,
Вратари: Мерет, Алекс,Оспина, Давид,Davide Marfella,Hubert Idasiak,Valerio·Boffelli

Петаня, Андреа, 6 мачове, 0 Асистенции

(Наполи списъкът с най-добрите реализатори / асистенции се актуализира на живо по време на всеки мач)

Можете да кликнете върху който и да е играч от списъка на страницата на отбора и да видите неговата лична информация като националност, дата на раждане, височина, предпочитан крак, позиция, стойност на играча, история на трансферите и др. Има и статистически данни за всеки играч във всички състезания с всички общо изиграни и започнати мачове, изиграни минути, брой отбелязани голове, брой картони и много други. Резултатите от футбола на AiScore са достъпни като приложение за iPhone и iPad, приложение за Android в приложението Google Play и Windows. Можете да ни намерите във всички магазини на различни езици, търсейки „AiScore“. Инсталирайте приложението AiScore и следете всички Наполи мачове на живо на мобилния си телефон!