юли 2021
Нидерландия U17 Статистика
41
На Нидерландия U17

Нидерландия U17 състезания, график, резултати от мачове и най-новото класиране. Нидерландия U17 предишната игра беше срещу - в Световно първенство Под17 на 2019/11/17 UTC, мачът завърши с резултат 1:3. Нидерландия U17 ще изиграе следващия си мач на - срещу - в Световно първенство Под17. Когато мачът започне, ще можете да следите резултата на живо от - срещу -, класирането, актуализираните резултати от минута по минута и статистиката на мача.

Нидерландия U17 Подреждане на последния мач
Нидерландия U17 Формации от последно съвпадение: -
Нападатели: Sontje Hansen,Mohamed Taabouni,Naoufal·Bannis,Romano Postema,Soulyman Allouch,Jayden·Braaf,Djenairo Daniels,ArJany·Martha,Dillion·Hoogerwerf,
Midfilders: Naci Ünüvar,Kenneth Taylor,Youri Regeer,Dirk Proper,Anass Salah-Eddine,Kian·Fitz Jim,Маатсен, Ян,Solomon Bonnah,
Защитници: Хоевер, Ки-Яна,Steven Van Der Sloot,Melayro Bogarde,Devyne Rensch,Yannick Leliendal,Julius·Dirksen,
Вратари: Calvin·Raatsie,Tein Troost,Bart Verbruggen,Tristan·Van Den Heuvel,Robin·Roefs

Нидерландия U17 списък с играчи за наранявания
-

Нидерландия U17 Най-резултатни {season}
-

Нидерландия U17 Най-добри асистенции {season}
-
(Нидерландия U17 списъкът с най-добрите реализатори / асистенции се актуализира на живо по време на всеки мач)

Можете да кликнете върху който и да е играч от списъка на страницата на отбора и да видите неговата лична информация като националност, дата на раждане, височина, предпочитан крак, позиция, стойност на играча, история на трансферите и др. Има и статистически данни за всеки играч във всички състезания с всички общо изиграни и започнати мачове, изиграни минути, брой отбелязани голове, брой картони и много други. Резултатите от футбола на AiScore са достъпни като приложение за iPhone и iPad, приложение за Android в приложението Google Play и Windows. Можете да ни намерите във всички магазини на различни езици, търсейки „AiScore“. Инсталирайте приложението AiScore и следете всички Нидерландия U17 мачове на живо на мобилния си телефон!