Čačak Stadium
6000
Čačak,Serbia
На Нови пазар

Нови пазар състезания, график, резултати от мачове и най-новото класиране. Нови пазар предишната игра беше срещу ФК Вождовац в Супер Лига на 2021/12/05 UTC, мачът завърши с резултат 2:0. Нови пазар ще изиграе следващия си мач на 2021/12/12 UTC срещу ФК Вождовац в Супер Лига. Когато мачът започне, ще можете да следите резултата на живо от Нови пазар срещу ФК Вождовац, класирането, актуализираните резултати от минута по минута и статистиката на мача.

Нови пазар Подреждане на последния мач
Нови пазар Формации от последно съвпадение: 4-3-1-2
Нападатели: Almir Aganspahić,Bojan Čečarić,Luka Ratkovic,Nemanja Mladenović,Nemanja Dragutinović,Stefan Dimić,Admir Kecap,Milos Gordic,Semir Dacic,Almir Bruncevic,Ervin Kurti,Bojica Nikcevic,
Midfilders: Branislav Tomić,Igor Maksimovic,Nikola Nedeljkovic,Danko Kikovic,Miloš Kalezić,Mirza Delimedjac,Tamirlan Dzhamalutdinov,Stefan Loncar,Lazar Pajovic,Semir Hadzibulic,Emir Hazirovic,Goran Loncar,Abdulaziz Ragipovic,Sead·Islamovic,Mihailovic,Faris Handzic,Mirza·Delimedjac,Miljan Momcilovic,Bubanja, Vladimir,
Защитници: Filip Pavišić,Nikola Vlajkovic,Marko Marinković,Numan Kurdic,Ševkija Resić,Nikola Vukajlovic,Dejan·Paradina,Luka Sarac,Ertan Marovac,Vahid Zimonjic,Dzenan Bronja,Dusan Zivic,Nemanja Kojcic,Milan·Joksimovic,Dzenan·Bronja,Adnan·Islamovic,Vahid·Zimonjic,Semir·Alic,
Вратари: Остожич, Милош,Marko Drobnjak,Nemanja Andrijanić,Nikola Vujanac,Danilo Djulcic,Milos Rnic,Almin·Kahrimanovic

Danko Kikovic, 15 мачове, 0 Асистенции

(Нови пазар списъкът с най-добрите реализатори / асистенции се актуализира на живо по време на всеки мач)

Можете да кликнете върху който и да е играч от списъка на страницата на отбора и да видите неговата лична информация като националност, дата на раждане, височина, предпочитан крак, позиция, стойност на играча, история на трансферите и др. Има и статистически данни за всеки играч във всички състезания с всички общо изиграни и започнати мачове, изиграни минути, брой отбелязани голове, брой картони и много други. Резултатите от футбола на AiScore са достъпни като приложение за iPhone и iPad, приложение за Android в приложението Google Play и Windows. Можете да ни намерите във всички магазини на различни езици, търсейки „AiScore“. Инсталирайте приложението AiScore и следете всички Нови пазар мачове на живо на мобилния си телефон!