*German Regionalliga Разпределение Гол 23 Мачове
Max-Morlock-Stadion
50000
Nuremberg,Germany
На Нюрнберг II

Нюрнберг II състезания, график, резултати от мачове и най-новото класиране. Нюрнберг II предишната игра беше срещу Швайнфурт в German Regionalliga на 2021/11/27 UTC, мачът завърши с резултат 5:2. Нюрнберг II ще изиграе следващия си мач на 2021/12/05 UTC срещу Швайнфурт в German Regionalliga. Когато мачът започне, ще можете да следите резултата на живо от Нюрнберг II срещу Швайнфурт, класирането, актуализираните резултати от минута по минута и статистиката на мача.

Нюрнберг II Подреждане на последния мач
Нюрнберг II Формации от последно съвпадение: 4-4-2
Нападатели: Paul·Besong,Dennis Borkwoski,Leonardo·Vonic,David·Ismail,Jannik·Hofmann,Yannik Schlößer,Pascal·Moll,Tim·Sausen,
Midfilders: Lukas Schleimer,Erik·Basista,Jonas·Goss,Damian·Herth,Ali·Loune,Enrique Katsianas·Sanchez,David·Siebert,Kilian·Fischer,Christopher·Wahling,Tom·Kunert,Tim·Latteier,
Защитници: Рауш, Константин,Noel Knothe,Pius Krätschmer,Mario Suver,Luca·Bolay,Nikola·Komljenovic,Tim·Steinmetz,Linus·Rosenlocher,Benas Šatkus,
Вратари: Jonas Wendlinger,Felix Kielkopf,Патрик Кланд,Jan-Marc·Reichert,Benedikt Willert

T. Kunert, 9 мачове, 0 Асистенции

(Нюрнберг II списъкът с най-добрите реализатори / асистенции се актуализира на живо по време на всеки мач)

Можете да кликнете върху който и да е играч от списъка на страницата на отбора и да видите неговата лична информация като националност, дата на раждане, височина, предпочитан крак, позиция, стойност на играча, история на трансферите и др. Има и статистически данни за всеки играч във всички състезания с всички общо изиграни и започнати мачове, изиграни минути, брой отбелязани голове, брой картони и много други. Резултатите от футбола на AiScore са достъпни като приложение за iPhone и iPad, приложение за Android в приложението Google Play и Windows. Можете да ни намерите във всички магазини на различни езици, търсейки „AiScore“. Инсталирайте приложението AiScore и следете всички Нюрнберг II мачове на живо на мобилния си телефон!