Karaiskakis Stadium
32115
Piraeus,Greece
На Олимпиакос

Олимпиакос състезания, график, резултати от мачове и най-новото класиране. Олимпиакос предишната игра беше срещу ПАС Янина в Приятелски клубни срещи на 2022/12/04 UTC, мачът завърши с резултат 3:3. Олимпиакос ще изиграе следващия си мач на 2022/12/21 UTC срещу ПАС Янина в Приятелски клубни срещи. Когато мачът започне, ще можете да следите резултата на живо от ПАС Янина срещу Олимпиакос, класирането, актуализираните резултати от минута по минута и статистиката на мача.

Олимпиакос Подреждане на последния мач
Олимпиакос Формации от последно съвпадение: 4-2-3-1
Нападатели: Седрик Бакамбу,Уи-Джо, Хуанг,Абубакар Камара,Ахмед Хасан,Ел Араби,Giorgos Stamoulis,Diby·Keita,да ла Фуенте, Конрад,
Midfilders: Самасеку, Диадие,Родригес, Хамес,Йоргос Масурас,Андреас Букалакис,Hwang In-Beom,М`Вила, Ян,Гари Родригес,Костас Фортунис,Кунде, Пиер,Pep Biel,Pêpê,Marios Vrushai,Athanasios Androutsos,Пайтим Касами,Матийо Валбуена,Josh Bowler,Marious Vrousai,Charalampos Katsogiannis,Tasos·Sapountzis,Andreas-Richardos·Ntoi,Aguibou Camara,
Защитници: Сисе, Папе Абу,Връшалко, Симе,Oleg Reabciuk,Ousseynou Ba,Рецос, Панайотис,Марсело,Лала, Кени,Сократис,Леонардо Куртис,Pipa,Giannis Masouras, Giannis Christofilopoulos,Apostolos Apostolopoulos,Angelos Tsavos,Doron Leidner,Alexios Kalogeropoulos,
Вратари: Ваклик, Томаш,Александрос Пашалакис,Кристинсон, Огмундур,Athanasios Papadoudis,Konstantinos Tzolakis

Уи-Джо, Хуанг, 6 мачове, 1 Асистенции

(Олимпиакос списъкът с най-добрите реализатори / асистенции се актуализира на живо по време на всеки мач)

Можете да кликнете върху който и да е играч от списъка на страницата на отбора и да видите неговата лична информация като националност, дата на раждане, височина, предпочитан крак, позиция, стойност на играча, история на трансферите и др. Има и статистически данни за всеки играч във всички състезания с всички общо изиграни и започнати мачове, изиграни минути, брой отбелязани голове, брой картони и много други. Резултатите от футбола на AiScore са достъпни като приложение за iPhone и iPad, приложение за Android в приложението Google Play и Windows. Можете да ни намерите във всички магазини на различни езици, търсейки „AiScore“. Инсталирайте приложението AiScore и следете всички Олимпиакос мачове на живо на мобилния си телефон!