Karaiskakis Stadium
32115
Piraeus,Greece
На Олимпиакос

Олимпиакос състезания, график, резултати от мачове и най-новото класиране. Олимпиакос предишната игра беше срещу Волфсбергер AK в Купа на Гърция на 2021/05/22 UTC, мачът завърши с резултат 1:2. Олимпиакос ще изиграе следващия си мач на 2021/06/26 UTC срещу Волфсбергер AK в Купа на Гърция. Когато мачът започне, ще можете да следите резултата на живо от Олимпиакос срещу Волфсбергер AK, класирането, актуализираните резултати от минута по минута и статистиката на мача.

Олимпиакос Подреждане на последния мач
Олимпиакос Формации от последно съвпадение: 4-2-3-1
Нападатели: Брума,Ахмед Хасан,Ел Араби,Hugo Cuypers,Giorgos Stamoulis,Vassilis Sourlis,
Midfilders: Камара, Мади,Костас Фортунис,Йоргос Масурас,Андреас Букалакис,М`Вила, Ян,Ранджелович, Лазар,Pêpê,Athanasios Androutsos,Marios Vrushai,Матийо Валбуена,Тиаго Силва,Marious Vrousai,Charalampos Katsogiannis,Christos·Liatsos,Anastasios Andreas Tselios,Fotis Kitsos,Pavlos Mavroudis,
Защитници: Рубен Семедо,Ousseynou Ba,Сократис,Лала, Кени,Oleg Reabciuk,Драгер, Мохамед,Холебас, Хосе,Авраам Пападопулос,Apostolos Apostolopoulos,Angelos Tsavos, Giannis Christofilopoulos,Apostolos·Apostolopoulos,Alexios Kalogeropoulos,Angelos·Tsavos,Giannis·Christofilopoulos,
Вратари: Жозе Са,Кристинсон, Огмундур,Athanasios Papadoudis,Ilias Karargyris,Konstantinos Tzolakis

Maximiliano Lovera, 7 мачове, 2 Асистенции

(Олимпиакос списъкът с най-добрите реализатори / асистенции се актуализира на живо по време на всеки мач)

Можете да кликнете върху който и да е играч от списъка на страницата на отбора и да видите неговата лична информация като националност, дата на раждане, височина, предпочитан крак, позиция, стойност на играча, история на трансферите и др. Има и статистически данни за всеки играч във всички състезания с всички общо изиграни и започнати мачове, изиграни минути, брой отбелязани голове, брой картони и много други. Резултатите от футбола на AiScore са достъпни като приложение за iPhone и iPad, приложение за Android в приложението Google Play и Windows. Можете да ни намерите във всички магазини на различни езици, търсейки „AiScore“. Инсталирайте приложението AiScore и следете всички Олимпиакос мачове на живо на мобилния си телефон!