*Първа дивизия Разпределение Гол 9 Мачове
GSP Stadium
22859
Nicosia,Cyprus
На Омония

Омония състезания, график, резултати от мачове и най-новото класиране. Омония предишната игра беше срещу АЕЛ Лимасол в UEFA Europa Conference League на 2021/11/25 UTC, мачът завърши с резултат 2:2. Омония ще изиграе следващия си мач на 2021/12/05 UTC срещу АЕЛ Лимасол в UEFA Europa Conference League. Когато мачът започне, ще можете да следите резултата на живо от АЕЛ Лимасол срещу Омония, класирането, актуализираните резултати от минута по минута и статистиката на мача.

Омония Подреждане на последния мач
Омония Формации от последно съвпадение: 5-4-1
Нападатели: Ерик Ботеак,Ернест Асанте,Марко Сцепович,Дурис, Михал,Andronikos Kakoullis,Panagiotis Zachariou,Фотис Папулис,Loizos Loizou,Andreas·Savva,
Midfilders: Marinos Tzionis,Ioannis Kousoulos,Iyayi Believe Atiemwen,Fouad Bachirou,Дискеруд, Микс,Жорди Гомес,Charalambos Charalambous,Andreas·Asimenos,Konstantinos·Venizelos,
Защитници: Ян Лецякс,Ланг, Адам,Шеху, Абдулахи,Кико,Хектор,Хубокан, Томаш,Nikolas Panagiotou,Iakovos·Laos,Paris Psaltis,Andreas·Evangelou,
Вратари: Фабиано Фрейтас,Узохо, Франсис,Constantinos Panagi,Charalambos Kyriakidis,Kacper Chorazka

Дурис, Михал, 9 мачове, 0 Асистенции

(Омония списъкът с най-добрите реализатори / асистенции се актуализира на живо по време на всеки мач)

Можете да кликнете върху който и да е играч от списъка на страницата на отбора и да видите неговата лична информация като националност, дата на раждане, височина, предпочитан крак, позиция, стойност на играча, история на трансферите и др. Има и статистически данни за всеки играч във всички състезания с всички общо изиграни и започнати мачове, изиграни минути, брой отбелязани голове, брой картони и много други. Резултатите от футбола на AiScore са достъпни като приложение за iPhone и iPad, приложение за Android в приложението Google Play и Windows. Можете да ни намерите във всички магазини на различни езици, търсейки „AiScore“. Инсталирайте приложението AiScore и следете всички Омония мачове на живо на мобилния си телефон!