Allianz Parque
43713
Sao Paulo,Brazil
На Палмейрас

Палмейрас състезания, график, резултати от мачове и най-новото класиране. Палмейрас предишната игра беше срещу Сао Бернардо в Шампионат Паулиста на 2022/01/27 UTC, мачът завърши с резултат 3:0. Палмейрас ще изиграе следващия си мач на 2022/01/29 UTC срещу Сао Бернардо в Шампионат Паулиста. Когато мачът започне, ще можете да следите резултата на живо от Сао Бернардо срещу Палмейрас, класирането, актуализираните резултати от минута по минута и статистиката на мача.

Палмейрас Подреждане на последния мач
Палмейрас Формации от последно съвпадение: 3-4-3
Нападатели: Верон, Габриел,Дуду,Рони,Дейверсън,Вилиян,Брено,Луис Адриано,Силва, Луан,Giovani Henrique,Robson Santos Do Carmo Junior,Kevin·Santos Lopes de Macedo,Marino Hinestroza,Pedro Acacio Monteiro da Silva,Yago·Santos de Andrade,
Midfilders: Данило,Густаво,Хосе Рафаел,Вейга, Рафаел,Joaquín Piquerez,Benjamin Kuscevic,Фернандес, Матеус,Фелипе Мело,Alanzinho,Gabriel Menino,Patrick de Paula,де Паула, Патрик,Менино, Габриел,Уесли,Danilo·Dos Santos De Oliveira,Алан,Caio Santos Cunha,Marcelo Jose de Lima Filho,Pedro·Bicalho,Claudinei Davi Cortes Leme,Lincon·Marcondes Junior,Victor Hugo·Baptista Mafra,Ramon Cesar Cirino,Fabio Silva de Freitas,
Защитници: Густаво Гомес,Жорже,Луан,Jailson Siqueira,Виктор Луис,Маркос Роча,Майке,Gustavo Garcia,Jonathan Alecsander Da Silva Valerio,Henri Marinho Dos Santos,Vanderlan Barbosa Da Silva,Gabriel·Silva Vieira,Michel Augusto Modesto Rafael dos Santos,Renan,
Вратари: Уевертън,Жайлсон,Винисиус,Natan·Rodrigues de Sales,Mateus Oliveira Mendes

Breno, 29 мачове, 1 Асистенции

(Палмейрас списъкът с най-добрите реализатори / асистенции се актуализира на живо по време на всеки мач)

Можете да кликнете върху който и да е играч от списъка на страницата на отбора и да видите неговата лична информация като националност, дата на раждане, височина, предпочитан крак, позиция, стойност на играча, история на трансферите и др. Има и статистически данни за всеки играч във всички състезания с всички общо изиграни и започнати мачове, изиграни минути, брой отбелязани голове, брой картони и много други. Резултатите от футбола на AiScore са достъпни като приложение за iPhone и iPad, приложение за Android в приложението Google Play и Windows. Можете да ни намерите във всички магазини на различни езици, търсейки „AiScore“. Инсталирайте приложението AiScore и следете всички Палмейрас мачове на живо на мобилния си телефон!