Durival Britto e Silva
20083
Curitiba,Brazil
На Парана

Парана състезания, график, резултати от мачове и най-новото класиране. Парана предишната игра беше срещу - в Серия C на 2021/09/25 UTC, мачът завърши с резултат 4:0. Парана ще изиграе следващия си мач на - срещу - в Серия C. Когато мачът започне, ще можете да следите резултата на живо от - срещу -, класирането, актуализираните резултати от минута по минута и статистиката на мача.

Парана Подреждане на последния мач
Парана Формации от последно съвпадение: 3-5-2
Нападатели: Бруно Гомеш,Wandson,Gustavo Franca·Amadio,Sillas·da Silva Vital Gomes,Mikael·Raitz Mendes,Ruan·Malaquias Ferreira,Janderson·de Oliveira Maia,Erivan·do Nascimento,Rodrigo·Carioca,Gustavo Mosquito,Osinachi Ebere,Gustavinho,Lucas Gabriel·de Sene,Vinicius·dos Santos de Moura,Deivdy Reis·Marques do Nascimento,
Midfilders: Gustavo Silva,Луан,Guilherme Biteco,Renan Bressan,Jhemerson,Мойзес,Gabriel Pires,Carlos Eduardo,Thiago Alves,Mazinho,Jonathan Aparecido·de Oliveira da Costa,Адриано,Matheus·Castanha De Freitas,Lucas·Santos Schimidt,Gabriel Correia·Gomes Dos Santos,Kriguer Lucero·Antunes,Leonardo·Pettenon,
Защитници: Фабрисио,Vinicius·Guarapuava,Salazar,Juninho,Jose Antonio,Jean,Bryan Grabriel·Fernandes,Данило,Romulo·Sousa da Costa,Alex·Murici,Matheus Henrique·Martins Paranhos,Matheus Henrique·Martins Paranhos,Guilherme·Silva Lacerda,Суелитон Перейра,Матеус,Едер Скиора,
Вратари: Ранхел, Марсело,Bruno Grassi,Alisson,William Fernando·Nobre,Leonardo Lang Lopes,Leandro Felipe·Almeida Dornelles,Маркос

Парана списък с играчи за наранявания
-

Парана Най-резултатни 2021
-

Парана Най-добри асистенции 2021
-
(Парана списъкът с най-добрите реализатори / асистенции се актуализира на живо по време на всеки мач)

Можете да кликнете върху който и да е играч от списъка на страницата на отбора и да видите неговата лична информация като националност, дата на раждане, височина, предпочитан крак, позиция, стойност на играча, история на трансферите и др. Има и статистически данни за всеки играч във всички състезания с всички общо изиграни и започнати мачове, изиграни минути, брой отбелязани голове, брой картони и много други. Резултатите от футбола на AiScore са достъпни като приложение за iPhone и iPad, приложение за Android в приложението Google Play и Windows. Можете да ни намерите във всички магазини на различни езици, търсейки „AiScore“. Инсталирайте приложението AiScore и следете всички Парана мачове на живо на мобилния си телефон!